موسمی می تواند به دهلی نو در 24 ژوئن شرایط مطلوب می گوید: آی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند هواشناسی بخش (آی) گفته است که غرب موسمی است به احتمال زیاد به پیشرفت بیشتر به برخی از قطعات بیشتر از مادها پرادش اوتار پرادش و برخی از قطعات از Uttarakhand در اطراف 23rd ژوئن و در هاریانا Chandigarh دهلی نو و اکثر نقاط پنجاب در طول 24 و 25 ژوئن با توجه به شرایط مطلوب.

با توجه به ویژه روزانه باران هوا صادر شده توسط ملی آب و بخش نسبتا گسترده به بارش گسترده با جدا سنگین را بسیار سنگین و بارش شمال شرق هند است که به احتمال بسیار زیاد برای ادامه طی 5 روز آینده. آن را اضافه می کند که شرایط مشابه ممکن است غالب و بیش هند شرقی و مناطق مجاور در مرکزی هند در طول 2-3 روز.

همچنین بخوانید: باران, ابری, آب و نگه داشتن جیوه در بررسی در دهلی نو

دادن اطلاعات بیشتر در مورد گستره و پیشبرد موسمی IMD بولتن گفت که از 23 خرداد به بعد بارش گسترده فعالیت با جدا سنگین و بسیار سنگین باران می افتد نیز به احتمال بسیار زیاد بیش از غربی هیمالیا در منطقه پنجاب, Haryana, Chandigarh, دهلی نو, Uttar Pradesh و شرق راجستان.

با توجه به ملی پیش بینی آب و هوا مرکز تقدیر منطقه ای هواشناسی مرکز واقع در دهلی نو شمالی حد موسمی (NLM) همچنان به عبور از Kandla احمدآباد Indore ریسن, Khajuraho, فتح پور و بہرائچ.

همچنین بخوانید: بخش هایی از بارش; رعد و برق به احتمال زیاد روز دوشنبه

“یک چرخه گردش گسترش تا اواسط وردسپهر سطح نهفته است بیش شمال کشور Odisha & محله است. یک تغار اجرا می شود از شمال پنجاب به شمال غربی خلیج بنگال در پایین وردسپهر سطح و آن را به احتمال زیاد به تغییر تثبیت کرد طی 3 روز آینده. به عنوان یک نتیجه تقویت شرقی وزش باد و رطوبت بالا تغذیه از خلیج بنگال است که به احتمال بسیار زیاد بیش از شمال هند در همان زمان در” آن می گوید. این وردسپهر لایه است بالاترین لایه جو زمین که در آن تمام فعالیت آب و هوا تأثیر زمین می گیرد.

همچنین برخورد یک هشدار برای سنگین را بسیار سنگین و بارش باران در مکان های جدا شده بیش از Chhattisgarh, Jharkhand و Odisha و بارش باران های سنگین بیش از مکان های جدا شده در شرق, Uttar Pradesh, eastern, Madhya Pradesh, Bihar, زیر هیمالیا, West Bengal, سیکیم و آروناچال پرادش آسام و مگالایا, Nagaland, مانیپور, Mizoram, تریپورا, Saurashtra و Kutch, مسکونی و گوا, Telangana ساحلی کارناتاکا تامیل نادو تامیل نادو, تامیل نادو و کرالا و Mahe.

رعد و برق انتظار می رود در مکان های جدا شده بیش از Uttarakhand, West Bengal و Telangana.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>