موسمی نزدیک به کوهپایه های هیمالیا بارش باران های سنگین در هوا برای بیش از 10…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آب و هوا بخش به عنوان پیش بینی های سنگین به شدت بارش باران های سنگین در تعدادی از کشورهای شرقی و شمال شرقی کشور است.

با توجه به آب و چشم انداز پست شده در هند هواشناسی بخش (IMD) سایت در صبح روز یکشنبه موسمی در حال اجرا است نزدیک به کوهپایه های هیمالیا عبور به سمت شرق از آروناچال پرادش به پنجاب.

“تحت نفوذ خود جدا شده بسیار سنگین و بارش باران است که به احتمال بسیار زیاد بیش از بیهار Sub-هیمالیا بنگال و هند و شرق اوتار پرادش در طول 24 ساعت آینده. جدا سنگین را بسیار سنگین و بارش باران نیز به احتمال بسیار زیاد بیش از آروناچال پرادش آسام و مگالایا, Uttarakhand و غرب, Uttar Pradesh طی 24 ساعت آینده” IMD گفت: در بولتن خود را.

بیشتر به جزئیات متحده که تجربه سنگین بارندگی آی بولتن گفت: “بارش باران های سنگین پیش بینی شده است در مکان های جدا شده بیش از هیماچال پرادش در شمال پنجاب شمالی هاریانا و Chandigarh, Chhattisgarh, شمال اوریسا Nagaland, مانیپور, میزرم و تریپورا گجرات منطقه مسکونی و گوا Rayalseema و ساحلی و جنوبی کشور, Karnataka.”

همچنین گفت که موسمی تغار است به احتمال زیاد به تغییر تثبیت کرد از جولای 13, که ممکن است احیای فعال موسمی شرایط بیش از غرب مرکزی و شمال دشت هند بین جولای 13 و 16.

بارش باران های سنگین به شدت انتقاد کرد شمال بنگال در روز شنبه منجر به جاری شدن سیل در مناطق کم ارتفاع. IMD صادر کرده است یک هشدار زرد برای هیماچال پرادش برای 12 جولای.

بارش باران های سنگین در سراسر شمال و شرق هند منجر به چندین حوادث و لغزش. در اوتار پرادش دو نفر کشته و چهار نفر دیگر دچار صدمات در حوادث جداگانه از فروپاشی دیوار در سولتنپور منطقه در روز شنبه.

پی در پی بارش بیش از پنج روز گذشته موجب رانش زمین و سیل در آروناچال پرادش آسیب رساندن به جاده ها و خانه ها و inundating مناطق کم ارتفاع. مرگ و میر ناشی از باران های موسمی حوادث مرتبط در دولت برای افزایش 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>