توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 7 فوریه سال 2020 12:11:42 am

Guangzhou, Shanghai clubs, Chinese football clubs, Asian Champions League, coronavirus, coronavirus outbreak گوانگژو و شانگهای باشگاه را در حال حاضر شروع به دخالت خود را در این قاره رقابت در آوریل (منبع: رویترز)

هند می تواند در نظر تخلیه دانش آموزان پاکستانی از رمان coronavirus-آمار هوبئی استان “اگر چنین شرایطی مطرح می شود” وزارت امور خارجی گفت: در حالی که روشن است که پاکستان هیچ گونه درخواست تا حالا.

خواسته در مورد درخواست توسط دانش آموزان پاکستانی و اینکه آیا هند می تواند به آنها کمک MEA رسمی سخنگوی Raveesh کومار گفت: “هیچ درخواست دریافت شده است… اما اگر چنین شرایطی مطرح می شود و با در نظر گرفتن منابع در دسترس ما می توانید به آن نگاه کنید.”

هند airlifted 654 نفر از جمله هفت Maldivians در آخر هفته از ووهان.

در همین حال نیروهای مسلح شده اند و تحریم به راه اندازی 10 ویروس آزمایشگاه های تحقیقاتی برای ارائه تشخیصی پشتیبانی می کند.

Lt Gen Anup Banerji مدیر کل نیروهای مسلح خدمات پزشکی به رسانه ها گفت که دولت تحریم راه اندازی 10 آزمایشگاه تحقیقات در نیروهای مسلح به طوری که آنها می توانند کار خود به خود ویروس مطالعات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de