توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 13 سال 2020 5:35:41 pm

coronavirus, coronavirus death toll, coronavirus in India, coronavirus disease, COVID 19, COVID-19, coronavirus symptoms, coronavirus causes, Diamond Princess, Diamond Princess cruise ship, Japanese cruise ship, Japanese cruise ship coronavirus, India news, Indian Express اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan و امور خارجی وزیر S Jaishankar (R) طی یک نشست سطح بالا گروه وزیران (GoM) به نقد و بررسی وضعیت فعلی و اقدامات برای پیشگیری و مدیریت از رمان Coronavirus در دهلی نو. (PTI)

در میان نگرانی ها در مورد رمان coronavirus بیماری, بهداشت, وزیر,,,, Dr Harsh Vardhan شنبه اطمینان داد که دولت این است که وضعیت را در بالاترین سطح ممکن است. دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت ملی گفت: “وجود نظارت در بالاترین سطح دفتر نخست وزیر کابینه وزیر و همه درگیر وزارتخانه در حال هماهنگی.”

تایید سه مورد از coronavirus در کرالاوزیر گفت که دو نفر از آنها درمان شده است در حالی که سوم شخص بوده و از بیمارستان مرخص شده. “هر سه نفر لینک کلیک کنید برای ووهان” او گفت:, و اضافه کرد که دولت به تجدید نظر در سفر مشاوره با تغییر وضعیت.

به سرعت گسترش ویروس به کشته شدن بیش از 1000 نفر در چین که در آن وجود داشته است تقریبا 43,000 موارد است. شده اند وجود دارد یکی دیگر از 319 موارد تایید شده در 24 کشور دیگر از جمله 13 در ایالات متحده است.

“من نوشته ام به کشورهای صادر مشاوره در انزوا تخت, تهیه ماسک و غیره,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت در تنظیم حرارتی غربالگری در 21 فرودگاه و در هر فرودگاه, تیم های فرستاده شده اند برای نظارت.

“2,51,447 مسافران از 2315 پرواز به نمایش در آمد تا کنون” Harsh Vardhan اضافه شده است. “پس از اولین مورد در نپال ما شروع غربالگری در مرزها. ما بوفه سهام N95.”

coronavirus, coronavirus death toll, coronavirus in India, coronavirus disease, COVID 19, COVID-19, coronavirus symptoms, coronavirus causes, Diamond Princess, Diamond Princess cruise ship, Japanese cruise ship, Japanese cruise ship coronavirus, India news, Indian Express الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در سواحل یوکوهاما ژاپن است 3,711 مردم در هیئت مدیره از جمله 132 خدمه و شش مسافر که اتباع هند. (رویترز)

در ضمن ژاپن روز چهارشنبه تایید 44 تازه موارد coronavirus (COVID-19) پردازنده کروز لوکس الماس شاهزاده در حال حاضر قرنطینه در نزدیکی بندر یوکوهاما که در آن دو اتباع هند در میان دیگران باید آزمایش مثبت است.

coronavirus, coronavirus death toll, coronavirus in India, coronavirus disease, COVID 19, COVID-19, coronavirus symptoms, coronavirus causes, Diamond Princess, Diamond Princess cruise ship, Japanese cruise ship, Japanese cruise ship coronavirus, India news, Indian Express Dr Harsh Vardhan گفت: دولت در تنظیم حرارتی غربالگری در 21 فرودگاه و در هر فرودگاه, تیم های فرستاده شده اند برای نظارت. (فایل)

صحبت در قرنطینه ژاپنی کشتی کروز الماس شاهزاده خانم, Harsh Vardhan گفت: “همه ما در ارتباط با هر یک از دیگر. نارندرا نخست وزیر صحبت در مورد این بیماری در کابینه. در ژاپن, کشتی کروز, اما آن را به ژاپن دولت قرنطینه پروتکل,” او گفت:.

“موارد مثبت در کشتی در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است توسط مقامات ژاپنی کشتی را قرنطینه می شود در فوریه 19,” افزود: وزیر بهداشت.

الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در سواحل یوکوهاما ژاپن است 3,711 مردم در هیئت مدیره از جمله 132 خدمه و شش مسافر که اتباع هند. از 3,711 حداقل 174 نفر تست مثبت برای coronavirus.

coronavirus, coronavirus death toll, coronavirus in India, coronavirus disease, COVID 19, COVID-19, coronavirus symptoms, coronavirus causes, Diamond Princess, Diamond Princess cruise ship, Japanese cruise ship, Japanese cruise ship coronavirus, India news, Indian Express سرعت گسترش ویروس به کشته شدن بیش از 1000 نفر در چین که در آن وجود داشته است تقریبا 43,000 موارد است. (رویترز)

او همچنین گفت که هند خواهد بود ارسال تجهیزات پزشکی به چین به عنوان یک حسن نیت و اندازه گیری, و اضافه کرد که حداقل 645 سرخپوستان همراه با هفت مالدیو اتباع تخلیه شدند از کشور است.

اظهار نظر در اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط چین گفت که پکن خود تجدید نظر استراتژی و آنها شروع به درمان حتی “بیماران علامت دار به عنوان مثبت”. “چین تجدید نظر در استراتژی آنها مصرف افراطی احتیاط آنها شروع به درمان حتی در بیماران علامت دار به عنوان مثبت و نه فقط کسانی که در واقع آزمایش مثبت; از 14840 جدید موارد 1508 در واقع مثبت,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su