انتقال پول و مواد غذایی و کمک های اولیه: متحده اعلام طرح به صورت روزانه شرط فروشندگان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | به روز شده: مارس 26 سال 2020 4:50:56 am

Money transfer, food aid: States announce schemes for daily wagers, vendors از رایگان جیره به صورت نقدی در حساب های بانکی تا, Andhra Pradesh و گجرات در میان تعدادی از کشورهای که پا تا به کمک unorganised کار بخش. (بازنمودی تصویر)

از رایگان جیره به صورت نقدی در حساب های بانکی تا, Andhra Pradesh و گجرات در میان تعدادی از کشورهای که پا تا به کمک unorganised کار در بخش ساخت و ساز کارگران به فروشندگان خیابانی — دریافت از طریق هفته بدون کار تحت coronavirus مستند.

در بسیاری از این کشورها کارگران خواهد شد Rs بین 1000 تا 1500 به عنوان یک زمان امداد رسانی از طریق مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات, به غیر از جیره کمک.

توضیح داد

کاهش اختلال اقتصادی

این اقدامات هدفمند برای فقرا و دستمزد روزانه کارگران همراه با یک سری از مراحل دیگر برای شرکت ها و بخش بانکی در حال نهایی به سهولت فوق العاده اختلال در اقتصاد است که مجبور است این مرکز به اجازه کسری مالی گسترش و قرض است.

هند unorganised کارگران را تشکیل می دهند 82.7 درصد یا 39.14 کرور از کل 47.41 کرور روپیه برآورد افراد شاغل با توجه به آخرین NSSO اشتغال و بیکاری بررسی 2011-12.

اوتار پرادش – 235 تومان کرور روپیه در ماه مارس 31

سود: 1,000 تومان در هر ماه برای دستمزد روزانه کارگران کالسکه چقدر pullers و فروشندگان خیابانی و…. تحت Shramik Bharan Poshan Yojna برای حدود 35 لاخ ذینفع — طرح راه اندازی شد شنبه برای پوشش دادن این مستند.

فرایند: پول منتقل خواهد شد به حساب بانکی ذینفع. در مورد 5.97 لاخ کارگران از 20.37 لاخ ثبت شده با دولت ندارند و حساب های بانکی و مقامات دستور داده شده است تا به آنها کمک کند.

شهری توسعه بخش خواسته شده است برای آماده سازی یک پایگاه داده در دو هفته حدود 15,000 فروشندگان خیابانی و ریکشا دستگاه کشش را شامل می شود در این طرح که برای آن 235 تومان کرور روپیه خواهد بود مورد استفاده در 31 مارس است.

آندرا پرادش – Rs 1,000 روزانه wagers, auto & رانندگان تاکسی

سود: 1,000 تومان برای هر خانواده در طول مستند برای BPL دارندگان روزانه, شرط, autorickshaw و تاکسی رانندگان بافندگان cobblers, ساخت و ساز, کارگران, کارگران و دیگران در unorganised بخش. وزیر Y S Jagan موهان

ردی گفت: 1,500 تومان کرور روپیه بوده است در کنار مجموعه ای از این بسته.

فرایند: ذینفع در این بخش تا به حال شناسایی شده برای طرح اعلام کرد در اوایل توسط YSRCP در طول دولت های نظرسنجی انتخاباتی سال گذشته است. سود تحویل داده خواهد شد به صورت نقدی در مارس 4 در درب خانه توسط ایجاد کرد و بخش داوطلبان همراه با جیره غذایی برنج 1 کیلوگرم dal روغن و نمک.

گجرات – رایگان جیره برای 60 لاخ خانواده

مزایا: رایگان جیره از جمله foodgrains برای روزانه شرط — حدود 60 لاخ خانواده متشکل از 3.25 کرور مردم — از آوریل 1. هر فرد را وادار 3.5 کیلوگرم گندم و 1.5 کیلوگرم برنج و هر خانواده 1 کیلوگرم در هر یک از شکر دال و نمک.

فرایند: جیره غذایی توزیع خواهد شد از طریق قیمت عادلانه مغازه ها که بخشی از سیستم توزیع. جیره در حال حاضر فرستاده شده به حداقل 3,500 از 17,000 قیمت عادلانه مغازه ها. توزیع انجام خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله برای جلوگیری از ازدحام در این مغازه ها.

Telangana – تومان 1,500 هر خانواده

سود: 1,500 تومان به ازای هر خانواده برای سفید جیره کارت, دارندگان, BPL, خانواده unorganised بخش کارگران ، آنها را نیز دریافت 12 کیلوگرم رایگان برنج به جای 6 کیلوگرم برای ماه آوریل است. Telangana کنار گذاشته تومان 2,417 کرور — Rs 1,103 کرور برای 3.36 لاخ تن برنج و Rs 1,314 کرور برای جبران خسارت.

فرایند: بر اساس سفید کارت جیره و “جامع خانوار بررسی’ انجام شده در سال 2014. پول خواهد شد به طور مستقیم در حساب بانکی ذینفع از مارس 30.

راجستان – 1,000 تومان برای کارگران, فروشندگان

سود: 1,000 تومان هر یک به 25 لاخ کارگران ساختمانی و ثبت نام فروشندگان خیابانی نه تحت پوشش تامین اجتماعی طرح بازنشستگی. امداد تمدید خواهد شد به 36.51 لاخ BPL, دولت, BPL و Antyodaya ذینفع. جبران بخشی از یک 2,000 تومان کرور روپیه امداد بسته است.

فرایند: سود شناسایی خواهد شد توسط دولت های منطقه و اجتماعی وزارت دادگستری و پرداخت های انجام شده از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT) به حساب های بانکی مربوط به Jan Aadhaar اعداد.

جامو و کشمیر – 1,000 تومان برای کارگران ساختمانی

سود: 1,000 تومان برای هر یک از 3.5 لاخ افراد ثبت نام شده با ساختمان & ساخت و ساز دیگر رفاه کارگران مدیره برای خرید جیره غذایی در طول مستند. همه 2.26 لاخ کارگران در unorganised بخش ثبت نام تحت کارکنان دولت شرکت بیمه (ESIC) طرح را دریافت امداد از جمله حقوق و دستمزد.

فرایند: سود شناسایی خواهد شد با این کار و استخدام بخش.

Uttarakhand – 1,000 تومان برای فروشندگان

سود: 1,000 تومان هر یک برای غیر ثبت نام کارگران خیابان مغازه داران میوه و سبزی فروشندگان و روزانه شرط. دولت با استفاده از Rs 30 کرور از وزیر ارشد صندوق امداد.

فرایند: منطقه دادستانی و کار محلی افسران انجام خواهد شد و نظرسنجی ها در هر منطقه به شناسایی سود دریافت خواهید کرد که پول یا از طریق حساب های بانکی خود و یا پول نقد.

— (وارد شده از انس گزارش)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>