پول صرف شده توسط دولت در دادگاه و تابع دادگاه مربوطه متحده به جز دهلی نو شد, کمتر از 1 درصد از کل هزینه های خود را برای سال 2018-19 دادگاه عالی در جهت نشان داد.

دهلی صرف Rs 1,045 کرور برای قوه قضائیه در حالی که کلی هزینه های دولت در 2018-19 بود در Rs 50,200 کرور. تنها 2.08 درصد از کل هزینه های دهلی نو در 2018-19 بود در قوه قضائیه هر چند آن را از بالاترین در میان تمام کشورهای از نظر درصد.

بالاترین مقدار صرف شده در قوه قضائیه بود که توسط اوتار پرادش که با مته سوراخ یک هزینه از Rs. 1,614 کرور. اما آن را به حساب برای تنها 0.35 درصد از دولت کل هزینه ها.

از نظر درصد آروناچال پرادش در پایین جدول تحمیل تنها Rs 5.27 کرور روپیه دوام درصد از 0.02 درصد از کل هزینه در 2018-19.

آسام بود دوم از پایین به صرف تنها 0.09 درصد از کل هزینه ها در قوه قضائیه. آن را صرف یک مبلغ ناچیز از 268 تومان کرور روپیه در مقایسه با کل هزینه که ایستاده بود در Rs 2.91 لاخ کرور.

علاوه بر دهلی و اوتار پرادش تنها 6 ایالت گجرات, Karnataka, Maharashtra, Rajasthan, Tamil Nadu, West Bengal — صرف بیش از 1,000 تومان کرور روپیه برای قضائیه در 2018-19.

این جزئیات داده شده بود توسط دیوان عالی کشور در آن منظور از فوریه 28 درخواست متحده به اجرای توصیه های عدالت P Venkatarama Reddi پرداخت کمیسیون با توجه به پرداخت کمک هزینه و حقوق بازنشستگی از ماموران قضایی.

پرداخت کمیسیون تحت عدالت P Venkatarama Reddi تنظیم شده بود توسط دیوان عالی کشور در ماه مه سال 2017 در یک درخواست ثبت شده توسط تمام هند انجمن قضات به دنبال relook به شرایط خدمات قضایی و افسران. پرداخت کمیسیون و ارائه گزارش آن به دادگاه در ماه ژانویه سال 2020 است.

دادگاه مشاهده شده که اصلی اعتراضات مطرح شده در طول سال زمانی که آن را آمد به اجرای انواع دستورات مربوط به خدمات شرایط تابع قوه قضائیه همواره ادعا کمبود منابع مالی است. این اعتراض به دادگاه اشاره شده بود توسط دادگاه رد در اوایل موارد بیش از حد و نباید دوباره آشفته.

سپس اقدام به توجه داشته باشید که این هزینه ها در قوه قضائیه بود و ناکافی و ناچیز در مقایسه با کلی هزینه های متحده است.

“…این هزینه در حساب دادگاه عالی و تابع دادگاه ها در کشورهای مربوطه همچنان ناکافی و ناچیز در مقایسه با آن کلی هزینه برای سال 2018 – 2019” دادگاه گفت: در آن منظور.

دادگاه به کارگردانی همه کشورها به فایل پاسخ خود را به کمیسیون گزارش در چهار هفته.اگر هر یک از کشورهای موفق به فایل چنین پاسخ آن خواهد شد به نحوي که آنها باید بدون اعتراض به توصیه های ساخته شده توسط کمیسیون دادگاه گفت.

ارشد مشاوره PS Narasimha منصوب شد amicus curiae برای کمک به دادگاه. دادگاه همچنین کارگردانی است که ایالات متحده باید به نمایندگی در این مورد توسط مربوطه خود را مدافع ژنرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de