موناکو فرمول 1 GP لغو شد با توجه به coronavirus پایان دادن به 65 سال اجرا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یاد موناکو فرمول یک جایزه بزرگ پر زرق و برق ثابت در جهان motorsport تقویم برای 65 سال لغو شد پنج شنبه در آخرین رویداد به سقوط قربانی به عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. مسابقه با توجه به برگزار می شود, در اصالت در 24 مه بود axed به طور کامل در حالی که این جایزه بزرگ هلند و اسپانیا شد و به تعویق افتاد.

“وضعیت دیگر قابل دفاع” گفت: بیانیه ای که توسط باشگاه خودرو de Monaco.

“پس از بررسی دقیق به عنوان جاذبه از این بحران در سراسر جهان آن را با غم و اندوه بزرگ است که هیئت مدیره این تصمیم گرفته شده.”

همچنین بخوانید: ‘زندگی است که به نوعی خسته کننده در حال حاضر, اما در پشت ذهن ما آشفته و نگران’

از آن خواهد شد اولین بار پس از سال 1954 است که شده است وجود دارد یک جایزه بزرگ موناکو, بخشی از مسابقات موتور را افسانه ‘تاج سه گانه’ که همچنین شامل انسانهای لو 24 مسابقه ساعت و ایندی 500.

برندگان مسابقه جشن که باد راه خود را در اطراف به خوبی پاشنه بلند خیابان میلیونرهای’ زمین بازی در Riviera شامل افسانه ها مانند Ayrton Senna شش بار قهرمان و مایکل شوماخر, پیروز در پنج نوبت.

همچنین بخوانید: دو LA Lakers بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

لوئیس همیلتون برنده در موناکو در سال 2019 در راه خود را به یک ششم جهان عنوان شده است.

این binning از موناکو نژاد و تعویق در هلند و اسپانیا به دنبال لغو این فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ هفته گذشته و به تعویق افتادن چینی, بحرین و ویتنام جایزه بزرگ مسابقه.

هلندی GP با توجه به بازگشت به تقویم برای اولین بار از سال 1985 بود برگزار شد در زندوورت در مارس 3, با این مسابقه پس از یک هفته بعد.

“با توجه به جاری و سیال طبیعت COVID-19 وضعیت در جهان FIA فرمول یک و سه مروج گرفته اند این تصمیم گیری به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران که همچنان نگرانی اصلی ما” یک بیانیه مشترک از F1 و FIA بخوانید.

هلندی و اسپانیایی برگزار خواهد شد مطالعه زنده ماندن پیدا کردن جایگزین تاریخ به اجرا در مسابقه بعد در سال است.

فرمول 1 و FIA انتظار قادر به شروع سال 2020 فصل “به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار پس از مه” اما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.

اولین فصل جدید هم اکنون می توانید شروع به در 7 ژوئن در جمهوری آذربایجان.

روز پنجشنبه اعلام شد فقط یک روز پس از انسانهای لو 24 مسابقه ساعت برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن عقب رانده شد تا سپتامبر است.

در موتورسواری فصل-باز کردن قطر MotoGP شد axed در حالی که تایلند مسابقه شد موکول به ماه اکتبر است.

ایالات متحده MotoGP نیز منتقل شده است و از مارس تا نوامبر ترک های نجومی برای شروع در آرژانتین در مارس 19.

– 2022 مقررات جدید –

در ضمن FIA نیز گفت: در روز پنج شنبه معرفی ویژگی های جدید مقررات با توجه به اثر را در سال 2021 F1 فصل خواهد شد و به تعویق افتاد تا سال 2022.

“همه احزاب (FIA فرمول 1 و تیم های) مورد بحث و بررسی وضعیت فعلی از سال 2020 قهرمانی و چگونه ورزش را در واکنش به ادامه چالش های ناشی از COVID-19 pandemic” گفت: FIA بیانیه.

“با توجه به در حال حاضر فرار وضعیت مالی این اتحاد ایجاد آن موافقت شده است که تیم خود استفاده 2020 شاسی برای 2021 با پتانسیل انجماد بیشتر قطعات به بحث در دوره به دلیل.

“معرفی و اجرای مقررات مالی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در سال 2021 و بحث باقی می ماند در حال حاضر بین FIA فرمول 1 و تمام تیم ها با توجه بیشتر به راه های قابل توجهی را صرفه جویی در هزینه.

در ماه اکتبر سال گذشته FIA رئیس جمهور ژان Todt گفت: مقررات جدید به معنی “F1 کمتر خواهد بود پیچیده تر و آسان تر به درک” در حالی که ساخت این ورزش “با دوام تر و امن تر”.

صرف برنامه ریزی کلاه محدود خواهد شد و تیم ها به 175 میلیون دلار در هر سال است.

در حال حاضر این غول حصار مرسدس و فراری باید یک بودجه سالانه در حدود 500 میلیون دلار.

ورزشی, تقویم شده است وارونه با شیوع کروناویروس که 217,510 موارد با 9,020 مرگ و میر در سراسر 157 کشور و سرزمین به عنوان 1100 GMT پنج شنبه.

مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا و کوپا امریکا شده اند و هر دو تحت فشار قرار دادند پشت با 12 ماه به 2021.

در تنیس باز فرانسوی است بحث برانگیز شده است موکول به ماه سپتامبر/اکتبر در حالی که گلف کنار گذاشتهشدن آن باز شدن دو رشته از سال 2020 – کارشناسی ارشد و USPGA قهرمانی.

اما کمیته بین المللی المپیک تا کنون متعهد به حمل با توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی برای اجرای بین جولای تا 24 مرداد 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>