Mohun بگن بازیکنان می خواهند حق پاک می شود در اولین کلوپ می گوید صبر کنید تا محدودیت…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ستاره نکردم Mohun بگن من-لیگ برتر فوتبال-پیروزی بازیکنان را تهدید به رویکرد همه هند فدراسیون فوتبال اگر خود غرامت نکردن با توجه به COVID-19 همه گیر نیست پاک در اولین.

قادر به پرداخت حقوق و دستمزد را به بازیکنان خود از جمله خارجی استخدام, هندی, باشگاه فوتبال heavyweights Mohun بگن خواسته اند آنها را به صبر کنید تا محدودیت های اعمال شده برای مقابله با COVID-19 همه گیر شد.

این باشگاه شده است و قادر به پرداخت آن بازیکنان داخلی سه ماه گذشته حقوق در حالی که خارجی ها رفته اند بدون مزد برای دو ماه.

من-مسابقات قهرمانی لیگ انگیزه بیش از حد است و در عین حال داده می شود.

“ما خود را پرداخت کل حقوق و دستمزد ما خواسته اند آنها را به صبر به عنوان پرداخت ها تحت تاثیر مستند” Mohun بگن دبیر Srinjoy بوز گفت PTI.

باشگاه رسمی بالا در پاسخ پس از این بازیکن نوشت: به مدیریت درخواست آنها را برای روشن شدن حق عضویت و یا پرداخت حداقل یک ماه حقوق توسط مه 15.

بازیکنان به دنبال یک مهلت زمانی که توسط مقامات را روشن حق خود در کامل از جمله پاداش عملکرد و یا آنها را به دنبال AIFF مداخله.

“ما را نوشته اند به آنها گفت: وجود هزینه-برش در سراسر جهان است. اما ما نمی گویم که ما را از حقوق و دستمزد خود را بیش از حد.

“برخی از حامیان مالی ما مستقر در بمبئی و دهلی نو شده اند قادر به کار گیرند تا حقوق و دستمزد تحت تاثیر قرار است.

“ما فقط موفق به پرداخت یک ماه حقوق به خارجی ها با قرض گرفتن پول از منبع دیگری. تمام پرداخت خواهد شد هنگامی که مستند کاسته است.”همه گیر نهفته است در هر حوزه از زندگی در سراسر جهان از جمله در آوردن تمام فعالیت های ورزشی به توقف سنگ زنی.

“همانطور که برای انگیزه ما پول آن را از پول جایزه و آن بعد خواهد آمد تنها” بوز گفت.

این مستند در سراسر کشور نیز تحت تاثیر Mohun بگن این ادغام با ATK که باید به دست آورد و اکثریت سهام از 80 درصد در 131 سال باشگاه.

جدید ادغام ساز و برگ بود که میله میله برای ژوئن 1 راه اندازی.

“ما باید صبر کنیم. شده است وجود دارد هیچ توسعه تا کنون و همه چیز با تاخیر در حال حاضر,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>