یاد هندی, باشگاه فوتبال Mohun بگن جهانی شد و روز چهارشنبه آن را به عنوان این کشور تا کنون نهاد ورزشی به ویژگی های در نزدک تابلوهای تبلیغاتی در نیویورک در میدان تایمز. این اتفاق در Mohun بگن روز جشن هر سال در روز 29 جولای به مناسبت این تیم معروف IFA سپر پیروزی در سال 1911 زمانی که آن را شکست داد East Yorkshire هنگ 2-1 به تبدیل شدن به اولین هندی باشگاه برای پایان دادن به انگلیسی, stranglehold در این مسابقات است.

تاسیس در سال 1889 ، 131-سال-شهر-باشگاه بر اساس هیچ قحط و غلا از طرفداران در سراسر جهان است اما بازار بورس آمریکا به پرداخت آن ادای احترام با نمایش آرم خود را و رنگ ها در آن بیلبورد دارای اهمیت ویژه ای.

“این است که یک ماده از غرور و افتخار بزرگ برای همه Mohun بگن طرفداران و حامیان. این نشان می دهد که این نوع از قد و قامت این باشگاه لذت می برد. هند هیچ باشگاه ورزشی تا کنون برجسته در چیزی شبیه به این, پس از آن بسیار مهم است و بسیار متفاوت” Mohun بگن بالا رسمی Debashis Dutta گفت PTI.

1911 پیروزی دیده می شد که یک لحظه در آزادی هند مبارزه در آن زمان امید دادن به مردم است که بریتانیا می تواند شکست داد.

آن پیروزی در هند و نه فقط 11 بر بومی است که تبدیل به چهره خود را به خوبی روغن مخالفان.

این باشگاه قبلا پرسیدم تصاویر از نزدک است شهادت به این واقعیت است که Mohun بگن متعلق به لیگ های مختلف. روز بزرگ برای همه دریانوردان!! خوشحال Mohun بگن بعد Mariners !! #JoyMohunBagan #MohunBaganDay2020.” این جان سخت طرفداران را به رسانه های اجتماعی برای بیان خود لذت.

Mohun بگن برنده لیگ ملی فوتبال سه بار و من-لیگ دو بار از جمله در سال 2020 است. آنها تا به حال موفق به پرچ عنوان فقط قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد با توجه به شیوع کروناویروس.

در اوایل سال جاری این باشگاه اعلام کرد ادغام با هندی سوپر لیگ (ISL) باشگاه ATK و خواهد بود rechristened به عنوان ATK-Mohun بگن. این باشگاه خواهد بود بخشی از فصل آینده از ISL خواهد شد که پشت درهای بسته برگزار شد از نوامبر این سال به بعد در ماه مارس.

چهارشنبه شب هاکی بی باک Ashok Kumar, یک عضو کلیدی از هند در سال 1975 جام جهانی-تیم برنده خواهد شد اعطا جایزه یک عمر دستاورد در حالی که Gurbux سینگ و Palash Nandi داده خواهد شد و این باشگاه را بالاترین افتخار این Mohun بگن Ratna.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net