Mohun بگن اهدا تومان 20 lakh برای مبارزه با COVID-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تعیین I-لیگ قهرمانان Mohun بگن اعلام کرده اند donoation تومان 20 lakh در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. “Mohun بگن اهدا خواهد شد تومان 20 lakh به سمت غرب بنگال دولت اضطراری صندوق امداد استفاده می شود برای مبارزه با کشنده coronavirus همه گیر” Mohun بگن اعلام کرد این خود official Facebook page. “فوتبال مخفف وحدت. آن را نیز می ایستد برای بشریت است. ما همچنین درخواست تجدید نظر به تمام به جلو آمده و با کمک های داوطلبانه به دولت اضطراری امداد صندوق” به آن اضافه شده است.

“این بار به چالش کشیدن برای همه و هیچ کدام را باید پشت سر گذاشت. سهم ما فقط یک شروع است. ما امیدواریم که دیگران نیز در پیوستن به حمایت بیشتر خانواده ها در نیاز. ما با هم می تواند غلبه بر این بحران” Mohun بگن دبیر Srinjoy بوز گفت: در بیانیه ای در وب سایت باشگاه.

دارایی وزیر Debashis Dutta افزود: “آن زمان خوب یا بد, طرفداران ما هرگز توقف حمایت خود را از باشگاه محبوب. در طول این زمان دشوار ما می خواهیم برای کمک به افرادی که در حال مبارزه برای زندگی ما را آسان تر است. ما می توانیم از این طریق دریافت کنید با هم!.”

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می توانید انجام دهید برای حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار در حال حاضر. بزرگ یا کوچک هر کمک مالی و یا قانون خدمات می رود راه طولانی. افکار ما هستند با هر فرد و کسب و کار را تحت تاثیر قرار در حال حاضر.” Mohun بگن باید مهر و موم شده خود دوم من-لیگ قهرمانان اروپا با چهار دور به سمت چپ قبل از تمام رویدادهای ورزشی بودند مجبور به توقف در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان بسیاری از شخصیت های ورزشی سازمان و باشگاه رو به جلو آمده اند برای پیوستن به مبارزه علیه COVID-19 دیگری کلکته باشگاه آریایی را رنده شده با Rs 2 لاخ به دولت کمک صندوق. تعداد کل مثبت coronavirus موارد در هند صعود به 928 روز شنبه در حالی که جهانی تعداد دفعات مشاهده شده 597,000-plus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>