محلی پلیس به اضافه کردن ویژگی های به برنامه به طوری که مردم می تواند صحبت می کنند به یک روانپزشک

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Jagdeep سینگ عمیق | محلی | منتشر شده در تاریخ: آوریل 12 سال 2020 5:05:33 am

coronavirus, coronavirus in punjab, coronavirus in mohali, mohali police, mohali cvd control app, psychiatrist, indian express news از پلیس منطقه در حال راه اندازی نرم افزار در هفته گذشته برای پیگیری افراد تحت قرنطینه و شش ثبت نام دپو تا کنون. (بازنمودی عکس)

پلیس منطقه ” اضافه کردن یک ویژگی در آن ‘CVD کنترل برنامه به مردم اجازه می دهد به صحبت می کنند به یک روانپزشک است. این حرکت در می آید نور از تماس های دریافت شده توسط پلیس کنترل اتاق از مردم تحت استرس است. مقامات گفتند که این قابلیت به شما شروع به کار در یک یا دو روز.

افسران پلیس نظارت بر ‘CVD کنترل برنامه گفت که آنها از 70 به 80 تماس های روزمره را از افرادی که تحت استرس هستند و یا افسرده هستند با توجه به مقررات منع رفت و آمد. بسیاری از این افراد استفاده می شود برای بازدید از مشاوران خود را برای مسائل مربوط به سلامت روان.

“بله, ما در حال دریافت تماس های که در آن مردم از ما بخواهید در مورد زمانی که به حکومت نظامی پایان. بسیاری از آنها به ما بگویید که آنها شده اند و احساس افسردگی به عنوان آنها نمی تواند بیرون رفتن گفت:” DSP Amroz سینگ گره افسر COVID-19.

او افزود که آنها باید آموزش مشاوران برای کمک به افراد با پاسخ دادن به برخی از سوالات عمومی و در حال حاضر آنها اضافه خواهد شد از ویژگی های این برنامه است. “ما اضافه خواهد شد از ویژگی های در این برنامه به طوری که مردم می توانند در تماس با برخی از impanelled روانپزشک. ما teSecondary Authoram در حال حاضر در حال کار بر روی آن را,” او اضافه شده است.

از پلیس منطقه در حال راه اندازی نرم افزار در هفته گذشته برای پیگیری افراد تحت قرنطینه و شش ثبت نام دپو تا کنون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>