Moga بومی مشغول به کار به عنوان یک راننده تاکسی در کانادا, کشته در حمله

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ludhiana | منتشرشده: مارس 22, 2020 9:27:47 am

Moga driver hacked to death, Moga driver hacked to death in Canada, Indian driver hacked to death in Canada, Punjabi driver India news, Indian Express قربانی Balvir Singh in tights بستگان با عکس خود را در Bhinder Khurd روستا در پنجاب در روز شنبه. (اکسپرس عکس)

یک زن 45 ساله اهل یک روستا در Moga منطقه پنجاب که مشغول به کار بود به عنوان یک راننده تاکسی در کانادا برای بیش از یک دهه هک شد به مرگ توسط افراد ناشناس در یک حمله وحشیانه در وینیپگ, کانادا در ساعت اولیه روز شنبه. خانواده قربانی Balvir Singh in tights در Bhinder Khurd روستا در Dharamkot sub-division در Moga مطلع شدند مورد این حادثه بیش از یک تماس تلفنی حدود 5.30 بعد از ظهر روز جمعه.

با توجه به گزارش قربانی بر وظیفه و حذف شد یک مسافر زمانی که او مورد حمله قرار گرفت. In tights بود به شدت مجروح شد و با عجله به بیمارستان که در آن او گذشته خود را.

In tights همسر Paramjit Kaur و سه فرزند خود زندگی می کردند با او در کانادا که در آن آنها تا به حال منتقل شده در سال 2010 گفت: خانواده مقتول. زبان به بیان برادرزاده Balvir سینگ Satnam سینگ گفت: “ما یک تماس در 5.30 بعد از ظهر که او مورد حمله قرار گرفت و در نهایت شکست در برابر صدمات است. او رفته بود به کانادا در سال 2010 همراه با خانواده اش و مشغول به کار به عنوان یک راننده تاکسی پس از آن. او به خوبی حل و فصل و آیا دشمنی با هر کسی. با توجه به همسرش تا در حال حاضر پلیس کانادا است که هر گونه به روز رسانی در بودند حمله و چرا آنها او حمله کند. ما هیچ ایده اگر آن را یک نژادی حمله و یا برخی از دیگر دلایل آن است. اما ما باید بدانند که در ساعات اولیه روز پنج شنبه او را به رها کردن اولین مشتری در روز و رانده بود به سختی برای 2-3 دقیقه که حمله اتفاق افتاده است. ما گفته شده بود که دو مسافر در داخل و احتمالا آنها به او حمله کردند. هنوز روشن نیست اگر او خفه شد کشته شدن با سلاح تیز و یا به ضرب گلوله در. کانادا پلیس نیست با توجه به هر جزئیات نشده است.”

قربانی پدر Eric سینگ گفت که جزئیات این حادثه معلوم نیست. “پس از ده سال گذشته او وجود دارد به عنوان یک راننده تاکسی است. ما فقط گفته شده است که برخی افراد ناشناس با حمله پسر من و فرار کرد. او از چپ به مرگ. ما می خواهیم که این مورد به درستی بررسی شود و کسانی که به کشته شدن پسر من باید دستگیر شود در اولین,” او گفت:.

در ضمن با توجه به گزارش های محلی کانادا پورتال و سایت های خبری این حادثه اتفاق افتاده در westbound خط از لانه خیابان (حدود 100 متر از McGregor خیابان) در وینیپگ و قربانی مشغول به کار بود با یک شرکت دافی تاکسی.

با توجه به گزارش یک Winnipeg-بر اساس اخبار پورتال “پلیس شهرستان در پاسخ به این صحنه و در حدود 5.25 هستم یک روز پس از آنکه راننده فعال می شود وسیله نقلیه خود را سیگنال پریشانی… امدادگران نیز نامیده می شود برای کمک به به طور جدی زخمی و مرد عنوان Balvir in tights بود که با عجله به بیمارستان در یک وضعیت بحرانی اما از جراحات وارده درگذشت.”

این گزارش در ادامه گفت که هنگامی که پلیس رسید نقطه هر دو راننده و مسافر درب خودرو باز بود و پشت بام پریشانی نور چشمک زن شد. این منطقه محاصره توسط پلیس برای بررسی است.

این گزارش افزود که زودتر in tights ستایش بود توسط خود شرکت برای صداقت خود را. In tights شد مورد تحسین قرار گرفته توسط این شرکت پس از او تا به حال کاهش یافته است در یک بیمارستان با او کودک بود او را ترک کیف پول در صندلی عقب وسیله نقلیه خود را و به عنوان in tights کشف کیف پول که حاوی صدها دلار او رفت و برگشت به بیمارستان و بازگشت آن است.

این شرکت گفت که آنها در حال کمک به پلیس و in tights خانواده در هر راه ممکن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>