مودی دولت باید با ما صحبت می کنند برای جلوگیری از ضرر و زیان کار از سرخپوستان برگزاری ویزای H-1B:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره در روز جمعه خواست دولت مودی به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از ضرر و زیان کار از سرخپوستان برگزاری ویزای H-1B به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala گفت: پس از به خطر انداختن “هند” اولین سیاست در HCQ مواد مخدر climb-down, دولت, دوباره, شکست برای تضمین ایمنی و امرار معاش از سرخپوستان در آمریکا.

“زمان برای نخست وزیر به اطمینان حاصل شود که ما قدرت نرم از ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ تبدیل به نمایشگاه درمان دارندگان ویزای H-1B در آمریکا” Surjewala گفت و اشاره کرد که ما قرار است آمریکایی ها به طور موقت پرداخت را ترک کنند و یا به آنها اجازه کار برای کاهش ساعت در پی این بیماری همه گیر.

اما “شمشیر ویزای H-1B کار ختم” بيشترین بیش از حدود 75,000 سرخپوستان ایالات متحده به آنها تنها 60 روز برای پیدا کردن یک کار جدید در مورد اخراج او گفت:.

“زمان برای نخست وزیر به افزایش به مناسبت. ما خواهان آن است که مودی دولت اطمینان پسوند پس از از دست دادن شغل و محدودیت ویزای H-1B دارنده سرخپوستان به 180 روز” Surjewala گفت. او گفت: این را به آنها زمان کافی برای پیدا کردن کار دیگری که این وضعیت را بهبود می بخشد.

“مودی دولت همچنین باید اطمینان حاصل شود که دارندگان ویزای H-1B که شغل خود را از دست پوشانده شده برای COVID-19 و سایر بیمه سلامت رایگان از هزینه از جمله گسترش حمایت از خانواده” او در بیانیه ای گفت. این کنگره گفت: رهبر این حزب همچنین خواستار آن است که مودی دولت عمدی با صنعت کنفدراسیون ها مانند NASSCOM, CII و FICCI برای جلوگیری از بیشتر H-1B زیان کار است. او گفت: وجود دارد 309,986 سرخپوستان کار بر روی ویزای H-1B در آمریکا و با توجه به COVID-19 مستند در دو کشور است و لجستیکی را برای آنها غیر ممکن به بازگشت به هند است. او گفت: حدود 60000 ویزای H-1B به طور کلی اعطا شده به سرخپوستان در هر سال است که در حال حاضر شده است در کاهش مداوم برای چند سال در حالی که رد رای رفته تا به عنوان بالا به عنوان 53 pc برای برخی از این شرکت ها که کمک 8 درصد به تولید ناخالص داخلی.

رکود اقتصادی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شدید” در طول مستند ،

Surjewala ادعا که اکثر سازمانها حتی با توجه به فسخ قرارداد مگر در مواردی که مودی دولت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیدا کردن یک راه حل است. او گفت: “باید در جای پای جنگ که پس از ختم آنها را 60 روز برای پیدا کردن یک شغل است که به نظر می رسد تاریک و دلگیر در این زمان به چالش کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>