مودی دولت نیست اذعان کلمه ‘رکود’: Manmohan Singh

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | Published: February 19, 2020 9:38:26 pm

Manmohan Singh on Indian Economy, Manmohan Singh and Narendra Modi, Modi India Economic Slowdown نخست وزیر مانموهان سینگ نخست وزیر نارندرا. (فایل/اکسپرس عکس: پپ گواردیولا Nath Pandey)

نخوری نارندرا رهبری دولت بیش از دولت در حال حاضر در اقتصاد سابق نخست وزیر مانموهان سینگ روز شنبه گفت که دولت فعلی نیست اذعان کلمه “رکود”.

سینگ که پرداختن به یک گردهمایی در راه اندازی Montek سینگ Ahluwalia کتاب در پشت صحنهنیز گفت که زمانی که مشکلات به رسمیت شناخته نشده, پیدا کردن معتبر پاسخ به اقدام اصلاحی نیز می شود بعید است.

“اگر شما به رسمیت نمی شناسد مشکلات که چهره شما, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن معتبر پاسخ به اقدام اصلاحی. که خطر واقعی” او گفت:.

Manmohan Singh on Indian Economy, Manmohan Singh and Narendra Modi, Modi India Economic Slowdown نخست وزیر مانموهان سینگ با معاون سابق رئیس سابق کمیسیون برنامه ریزی Montek سینگ Ahluwalia (L) در پرتاب دوم کتاب “پشت صحنه: داستان هند رشد بالا سال” در یک تابع در دهلی نو سه شنبه ، 19, 2020. (PTI)

ستایش Ahluwalia سابق کمیسیون برنامه ریزی معاون رئیس سینگ گفت که او نوشته است در مورد خوب و همچنین به عنوان نقاط ضعف دولت UPA. “من فکر می کنم این مسائل را بحث شود و باید بحث شود چرا که ما امروز حکومت می کند که اذعان دارد که چنین کلمه ای به عنوان رکود. من فکر می کنم این برای کشور ما خوب نیست,” نخست وزیر سابق گفت.

بخوانید | Manmohan Singh assails دولت در کاهش سرعت: چگونه وزیر پیشین پدید آمده است به عنوان قوی مودی منتقد

این کتاب کمک بزرگی خواهد بود به رشد آینده کشور سینگ اظهار داشت.

این اقتصاددان با اشاره گرفته شده در حال حاضر اعطای بیش از اقتصاد در گذشته. قبلا سینگ گفته بود که وضعیت اقتصادی نگران کننده است اما دولت از جامعه ما است “و حتی بیشتر نگران کننده” و اضافه کرد که وجود دارد “قابل لمس فضای ترس و وحشت” در جامعه ما است.

“بسیاری از صنعتگران به من بگویید که آنها در زندگی ترس از آزار و اذیت توسط مقامات دولتی. بانک ها تمایلی به وام جدید برای ترس از عذاب. کارآفرینان مردد هستند به قرار داده تا پروژه های تازه برای ترس از شکست نسبت به انگیزه های نهان,” او گفت:.

او همچنین خواست نخست وزیر نارندرا مودی به “را کنار خود ريشه سوء ظن جامعه ما” و کمک به اقتصاد است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>