ما شرکت بیوتکنولوژی مدرن است واکسن آزمایشی برای جلوگیری از Covid-19 ناشی از پاسخ ایمنی قوی و به سرعت در حال کنترل این رمان coronavirus در های هوایی فوقانی و تحتانی از میمون ها در معرض SARS-CoV-2 با توجه به مطالعه منتشر شده در سه شنبه.

نامزد واکسن mRNA-1273 بود co-طراحی و توسعه توسط دانشمندان در مدرن و موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) در ایالات متحده است.

مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی انگلستان مکمل اخیرا گزارش نتایج موقت از یک NIAID حمایت فاز 1 کارآزمایی بالینی از mRNA-1273.

روز دوشنبه درمانگاه در اطراف ما شروع یک فاز 3 آزمایش واکسن نامزد, با هدف ثبت نام 30000 نفر به تست های ایمنی و اثربخشی.

در آخرین مطالعه در سه گروه هشت rhesus macaques دریافت دو تزریق از 10 یا 100 microgrammes (میکروگرم) از mRNA-1273 یا دارونما. تزریق شد فاصله 28 روز از هم جدا.

واکسینه macaques تولید سطح بالایی از آنتی بادی خنثی سازی و کارگردانی در سطح سنبله پروتئین استفاده شده توسط SARS-CoV-2 متصل به و وارد سلول های محققان گفتند.

حیوانات دریافت 10 ميکروگرم یا 100-mg دوز واکسن نامزد تولید خنثی سازی آنتی بادی در خون در سطح و بالاتر از کسانی که در افرادی که از بهبود Covid-19 گفتند.

محققان گفتند واکسن تجربی نیز ناشی از Th1 و T-cell responses اما نه پاسخ Th2.

القای پاسخ Th2 شده است در ارتباط با یک پدیده ای به نام واکسن های مرتبط: افزایش بیماری تنفسی (VAERD) گفتند.

به گفته محققان واکسن ناشی از Th1 و پاسخ شده اند در ارتباط با VAERD و یا دیگر بیماری های تنفسی.

واکسن تجربی نیز ناشی از T فولیکولی helper T-cell پاسخ که ممکن است کمک به قوی آنتی بادی پاسخ به آنها گفت.

چهار هفته بعد از تزريق دوم تمام macaques قرار گرفتند به SARS-CoV-2 از طریق هر دو بینی و ریه ها با توجه به مطالعه است.

آن را در بر داشت که پس از دو روز بدون تکثیر ویروس قابل تشخیص در ریه ها از هفت نفر از هشت نفر از macaques در هر دو واکسن گروه در حالی که تمام هشت دارونما تزریق حیوانات ادامه داد: به تکثیر ویروس در ریه است.

هیچ یک از هشت macaques واکسينه شده با 100 ميکروگرم از mRNA-1273 تا به حال قابل تشخیص ویروس در بینی خود را دو روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس محققان گفتند.

این اولین بار است که یک تجربی Covid-19 آزمایش واکسن در پستانداران غیرانسان نشان داده شده است برای تولید چنین سریع ویروسی کنترل راه هوایی فوقانی محققان اشاره کرد.

یک COVID-19 واکسن است که باعث کاهش تکثیر ویروس در ریه ها را محدود می کند بیماری در این فرد در حالی که کاهش ریختن در راه هوایی فوقانی را به طور بالقوه کاهش انتقال SARS-CoV-2 و به تبع آن کاهش گسترش بیماری آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im