مدرن, Inc.’s ايمنسازی Covid-19 محافظت در برابر ویروس در یک دادگاه که تلقيح 16 میمون تشویق گام در مسیر دفاع از انسان در برابر این بیماری همه گیر.

دو تزریق واکسن محافظت در برابر سنگین قرار گرفتن در معرض ویروس در دو سطح مختلف از دوز مدرن گفت: در یافته های شنبه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. پستانداران را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از ایجاد و افزایش بیماری یک مشکل است که گاهی اوقات همراه بوده است با واکسن.

نتایج اگر آنها را نگه دارید تا در انسان نشان می دهد که این واکسن ممکن است قادر به محافظت در برابر Covid-19 در هر دو بالا و پایین راه های هوایی است. در همه میمون ها که در بالا دوز از این واکسن هیچ ویروسی تکرار شد قابل تشخیص در بینی خود را دو روز پس از به چالش کشیده با این ویروس با توجه به نتایج مطالعه. و هیچ ویروسی تکرار دیده می شد در ریه مایع از 7 8 حیوانات در هر دو دوز گروه پس از به چالش کشیده با این ویروس. تمام 16 میمون ها نشان داد که حداقل برخی از نشانه ای از حمایت محدود و التهاب ریه دیده می شود در ریه ها از هر دو گروه.

در حالی که داده ها را تشویق به مراتب بزرگتر آزمون در راه مدرن, مربوط 30,000 انسان است. فاز 3 آزمایشی برای تعیین ایمنی و اثربخشی این واکسن را آغاز تولید داده در ماه نوامبر یا دسامبر. این واکسن با استفاده از messenger RNA شکل مصنوعی از مواد ژنتیکی از ویروس طراحی شده برای ارنج زدن سیستم ایمنی بدن را به حالت حمله. دولت ایالات متحده ارائه $955 میلیون دلار برای کمک به صندوق واکسن را توسعه می دهد.

مدرن سهام 2% افزایش یافت به $81.49 در نزدیک در نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de