افزایش متوسط در چین دفاع بودجه به احتمال زیاد در Covid-آمار سال می گویند تج…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین است که به احتمال زیاد به افزایش آن به زودی اعلام 2020 دفاع بودجه نسبتا در این زمینه از یک بیماری همه گیر-ضربه اقتصاد بلکه به منابع کافی برای رویارویی با چالش ها در خانه و خارج از کشور کارشناسان نظامی گفت.

چینی ها از وزارت خارجه انتظار می رود که به اعلام مبلغ سرمایه گذاری برای این بخش در اولین روز از کنگره خلق ملی (NPC) چین مقننه آغاز می شود که برای یک تاخیر کوتاه و جلسه در روز جمعه.

در ماه مارس 2019 پکن اعلام کرد سالانه بودجه 1.19 تریلیون یوان ($177.5 میلیارد دلار) مارک یک 7.5 درصد افزایش از سال 2018 بودجه 1.11 تریلیون یوان ($167.4 میلیارد دلار).

شیوع کروناویروس: پوشش کامل

چین در مقام دوم جهان اقتصاد غرق شد توسط یک تاریخی 6.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با یک سال قبل پس از ضرب و جرح توسط Covid-19 شیوع در سه ماهه اول.

“نظر شخصی من این است که چین مصارف نظامی باید افزایش متوسط. شکاف بین چین نیازهای واقعی و ارقام واقعی برای مصارف نظامی است و این مشکلات چین چهره های متعدد و خطرات در حال رشد” آهنگ Zhongping هنگ کنگ مبتنی بر کارشناس نظامی گفت.

در میان عوامل خارجی آهنگ برجسته چین افزایش تنش با آمریکا و تایوان که چین می گوید یک جدایی طلب منطقه “اظهارات تحریک آمیز”, چین و هند تنش در مرز و فرار وضعیت در اختلاف زده دریای چین جنوبی است.

بر اساس شانگهای کارشناس نظامی Ni Lexiong گفت: بسیاری از چین همسایه مانند هند و روسیه و ژاپن پیوست “مسابقه تسلیحاتی” در شرق آسیا یک “…عامل خارجی که باعث سرزمین اصلی به میزان قابل توجهی افزایش نظامی خود را صرف”.

Ni اما توافق کردند که دولت باید برای حفظ تعادل در دفاع از خود در بودجه تعادل بین داخلی وضعیت اقتصادی و نیاز نیروهای مسلح.

“شخصا احساس می کنم این افزایش نمی تواند بیش از حد, بیش از سال گذشته است; اما برای افزایش آن کمتر از سال گذشته خواهد بود مشکوک (جامعه بین المللی) که در چین ضعیف است. بنابراین یک افزایش اندک شاید متعادل حرکت” Ni گفت.

“متوسط افزایش در چین مصارف نظامی نیز در خط

با نیازهای توسعه اقتصادی; اگر افزایش در تولید ناخالص داخلی در این سال 3%, 4%, من فکر می کنم افزایش هزینه های نظامی باید در حدود 5 درصد (بیش از سال گذشته)” آهنگ گفت.

آهنگ اضافه شده است که این بیماری همه گیر نیز ساخته شده PLA آگاه از نیاز به افزایش هزینه های نظامی برای بهبود توانایی خود را برای پاسخ دادن به جنگ بیولوژیکی.

“چین نمی خواهد درگیر در یک مسابقه تسلیحاتی مهم نیست که چه مقدار از آن را افزایش می دهد نظامی خود را صرف. اگر هزینه های نظامی مطرح شده است به بیش از 4% یا 5% از تولید ناخالص داخلی آن است که به نام an arms race” آهنگ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>