وزارت دفاع امضای قرارداد با BEML برای 1,512 معدن شخم برای T-90 مخازن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزارت دفاع (وزارت دفاع) امضا تومان 557-کرور قرارداد با بهارات زمین محرک محدود (BEML) در روز دوشنبه برای تهیه 1,512 معدن گاوآهن (MP) برای ارتش هند اصلی تانک T-90 با توجه به بیانیه رسمی است.

تصمیم گیری است و انتظار می رود به افزایش دولت ” را در هند ابتکار.

“کسب بال وزارت دفاع (وزارت دفاع) امروز امضا قرارداد با بهارات زمین محرک محدود (BEML) برای تهیه 1,512 معدن گاوآهن (MP) برای تانک T-90 S/SK در هزینه های تقریبی تومان 557 کرور. قرارداد خرید و ساخت (هند) طبقه بندی با حداقل 50 درصد محتوای بومی در ایجاد بخشی از قرارداد” بیانیه ای گفت:.

معدن یکطرفه کمک به مخازن برای پاک کردن میادین مین و به حداقل رساندن خطرات به مردان و ماشین آلات.

“این معدن یکطرفه خواهد شد نصب شده در T-90 تانک از زره پوش سپاه که به منظور تسهیل تحرک فردی به مخازن در حالی که مذاکره مین. تحرک تانک ناوگان را افزایش منیفولد که به نوبه خود به گسترش رسیدن به زره پوش گیری به عمق خاک دشمن بدون تبدیل شدن به معدن علیت” آن گفت:.

همچنین گفت: ارتش در مبارزه با قابلیت بیشتر خواهد شد افزایش یافته است زمانی که ورزش را متناسب با 1,512 معدن یکطرفه به اتمام است 2027.

ارتش به تازگی مستقر روسیه-منبع T-90 مخازن نبرد اصلی در Galwan ولی بخش لاداخ در میان چهره با سربازان چینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>