بسیج انباشت پیش از شورش گرفتار پلیس دهلی با تعجب

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بسیج اوباش برای اجرا آماده شورش و قبل از انباشت از پرتابه توسط ساکنان مناطق آسیب دیده در زمان پلیس با تعجب به عنوان مقیاس از این هفته جمعی خشونت در پایتخت شد واضح تر در تحقیقات اولیه انجام شده تا کنون مقامات در دانش گفت: در روز جمعه.

گزارش گفت: 350 خالی کارتریج کشف شد پس از بیش از 500 دور از تیراندازی در طول سه روز شورش است که در آن 82 نفر در دریافت گلوله صدمات; تعداد بدن افزایش به 42 روز جمعه با صدها نفر هنوز در حال درمان در بیمارستان ها برای صدمات شدید.

سنگین استفاده بدون مجوز countrymade تپانچه به نظر می رسد به خروج از کنوانسیون وقتی که می آید به جمعی شورش در کشور است که در آن اکثر قربانیان در طول تاریخ تسلیم به نیروی بلانت تروما یا هک شده یا سوخته به اعدام گفت: یکی از مقامات ذکر شده در بالا.

“بنزین بمب بطری های خالی و سنگ و آجر داشت و از در تراس داخل و حسین را” یک مقام ارشد پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) گفت: در مورد AAP عضو شورا طاهر حسین که رزرو شده است برای قتل است. محققان گفت: چنین انباشت ظاهر شده اند به یک تاکتیک مستقر با نمرات از خانواده ها در مناطق آسیب دیده به عنوان مردم پیش بینی مشکل و یا مایل بودند به هم بزنید و آن را خود.

حاصل خشونت گرفتار اجرای قانون مقامات کردن گارد با اشاره به بزرگتر هوش شکست مقامات سابق گفت: به دنده تا برای یک شورش است که در آن یکی از قربانیان بود, غم انگیز, یک افسر اداره اطلاعات.

پراکاش سینگ مدیر کل سابق, Uttar Pradesh پلیس که توصیه دیوان عالی کشور صادر شده و نقطه عطفی قضاوت در پلیس اصلاحات گفت: “آن را بدون نیاز به هوش سنج ساخت در منطقه در اجرا به شورش. شما باید به را کور عمل می کنند. پلیس می توانست انجام همه شب جستجوها و بازداشت تمام کسانی که از خانه های سنگ یافت شد. پلیس به همان اندازه مقصر از مرگ است که اتفاق افتاده است.”

سینگ که همچنین به عنوان مدیر کل آسام پلیس گفت: آن را دشوار است به این باور است که یک نیروی 90,000 می تواند به توقف یک شورش در شمال شرق دهلی نو است.

“شما نیاز نیست از دستورات دولت عمل می کنند یا عمل نمی کند. حتی یک sub-بازرس می تواند عمل کند در چنین وضعیتی است. که شاهرخ با اشاره تپانچه در این افسر پلیس نشان داد عدم وجود ترس یا احترام به قانون است.”

پلیس باید ثبت نام 148 موارد و دستگیر یا بازداشت بیش از 600 نفر را در شمال شرق دهلی نو به عنوان منطقه لکنت نسبت به حالت عادی در حالی که تنش در برخی از جیب هنوز آویزان در هوا.

دو ویژه بررسی تیم (نشسته) تشکیل شده در روز پنج شنبه به پروب ملی پایتخت بدترین خشونت در حداقل سه دهه در بازدید از این شورش زده, مناطق شکار کردن افرادی که مرتبط شده اند به داد و بیداد.

پلیس دهلی شمارش تلفات به دنبال خواهد داشت, Uttar Pradesh مدل و arsonists پرداخت خسارت ناشی از عمومی و خصوصی خواص دو نفر از مقامات آشنا با این حرکت گفت.

پلیس در حال کاوش اتهامات که countrymade تپانچه گرديدند توسط خرده مجرمان و تحویل به اتهام خودی که زد amok در طول شورش است که آغاز شده به عنوان درگیری بین کسانی که حمایت و اعتراض شهروندی (متمم) قانون.

HT نمی تواند به طور مستقل تایید این گزارش ها. ویژه کمیسر پلیس (نظم و قانون) SN Shrivastava گفت: “من آمده اند در سراسر هر تعداد مورد اصابت گلوله بازیابی از کارتریج های خالی و یا از سلاح گرم توسط جنایتکاران.”

تعدادی از کسانی که دستگیر یا بازداشت شده است به احتمال زیاد به دلیل افزایش حملات در حال انجام در دهلی نو و مجاور متحده یک سخنگوی پلیس Mandeep سینگ Randhawa گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مردم پا را از خانه ها و مغازه ها باز شد در روز جمعه. مدنی کارگران جاروب خیابان آشغال با عینک شکسته و سنگ. اما تنش قابل لمس بود در برخی از مناطق.

یک زن 50 ساله مسلمان, قراضه, فروشنده کشته شد در Shiv Vihar منطقه در اوایل روز جمعه خود گفت: هر چند محلی پلیس هم این را تایید نمی کنند. حتی Randhawa وجود دارد گفت: هیچ گزارش تازه خشونت ها در این منطقه است.

“برخی از حوادث خشونت گزارش شده به طور مداوم. ما شنیده ام و نه از هر مرگ اما ساکنان هنوز در خشم” Deewan سینگ 40 ساله ساکن شیو Vihar گفت.

نماز جمعه در مساجد منطقه — اولین بار پس از شورش — گذشت مسالمت آمیز محلی صلح اعضای کمیته گفت. پیش از آن در روز مساجد درخواست کرد برای صلح و هماهنگی است.

HT بازدید 10 مساجد; پنج تن از آنها تخریب شد. افرادی که استفاده می شود برای بازدید از مساجد که آسیب دیده بودند در بازدید از مناطق همسایه تحت پلیس و شبه نظامی سازمان دیده بان. وجود دارد سنگین حضور پرسنل امنیتی خارج خالی مساجد به عنوان به خوبی.

پلیس دهلی نیز آغاز یک “توسعه برنامه” و مقامات ملاقات امام و maulvis مساجد. ساکنان ادعا که در عصر روز یکشنبه ساعت پس از اولین سنگ پرتاب شد — حداقل 10 کامیون های حامل مردان با کوله پشتی پارک شده در یک سرویس خط در Bhajanpura.

“این افراد به نظر نمی آید مانند کارگران. همه مردان جوان بین 20 و 30 سال است. چه کسی می داند آنچه را که آنها حمل در کوله پشتی خود را? این می تواند سنگ های آن می تواند سلاح” ام ویر 42 ساله shopowner گفت.

در مطبوعات جلسه Randhawa گفت: از 148 اولین گزارش اطلاعات (FIRs) ثبت شده تا کنون 25 نفر در بازوها عمل می کنند. دیگران به ترتيب مربوط به قتل و تلاش برای قتل شورش حمله به پرسنل امنیتی مخرب و دیگر جرائم. او گفت: AAP عضو شورا طاهر حسین بود و هنوز هم در بزرگ است.

یک تیم پلیس در بازدید از خانه یک مرد شناخته شاهرخ. روز دوشنبه او گرفتار در دوربین نزدیک شدن یک پلیس در حالی که با اشاره یک تپانچه را در او تبدیل به جهت دیگر در نیک از زمان و پس از شلیک چند گلوله در هوا. او و اعضای خانواده خود را از absconded.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>