اشتباه سارقان 3 بدون محاکمه اعدام به مرگ 200-قوی اراذل و اوباش در ماهاراشترا رفیق…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه ناشناس نفر بدون محاکمه اعدام به مرگ 200-قوی اوباش قبایل در ماهاراشترا پلقر منطقه در اواخر پنج شنبه شب پلیس گفت: در دوم چنین حمله در عرض سه روز.

پلیس در Kasa بازداشت 30 نفر در صبح جمعه هر چند بازداشت شده است تا کنون.

به گفته پلیس به اراذل و اوباش اشتباه ساکنین Ecco ون به دزد و بدون محاکمه اعدام آنها را به مرگ.

Anandrao کلم دستیار بازرس پلیس (API) با Kasa ایستگاه پلیس گفت: ون بود که از Nashik زمانی که آن متوقف شد توسط اوباش خشمگین در نزدیکی Gadhchinchale روستا در Dabhadi-Khanwel جاده ها است.

Kale گفت: اراذل و اوباش شروع به سوال مسافران کشیده و آنها را از ون و شروع به ضرب و شتم آنها. راننده موفق به تماس با پلیس و یک تیم با عجله به نقطه گفت: Kale.

“اوباش قوی بود و ما سعی به نجات مسافران, اما آن را نیز هدف ما و شروع به pelt سنگ در حالی که ضرب و شتم آنها و به عنوان نتیجه سه نفر در برابر صدمات خود را” API گفت.

“ما با عجله آنها را به Kasa بیمارستان دولتی اما اعلام شد مرده قبل از پذیرش” Kale گفت منتظر بودند که پس از مرگ گزارش.

این مقام پلیس گفت: آنها از ثبت نام موارد زیر بخش 188 (نافرمانی) بخش 302 (قتل) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و مدیریت بحران, قانون سال 2005 و بیماری های همه گیر عمل 1897 در برابر بازداشت مردم است.

“ما آنها را دستگیر و در مدت کوتاهی گفت:” Kale.

سه روز پیش چهار نفر از پرسنل Kasa پلیس از جمله API کلم و مجروح شدند و SUV از یک متخصص پوست Dr Vishwas Walwi از تانه نابود شد در Saarni ایجاد کرد توسط اراذل و اوباش.

حداقل 250 نفر حمله کرده اند آنها در هنگام Dr Walwi شد, بازگشت به خانه پس از توزیع مواد غذایی سبوس دار و اجرای یک درب-به-درب حرارتی غربالگری از قبایل.

پانزده نفر دستگیر شده بودند در ارتباط با این حادثه و نگهداری در بازداشتگاه پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>