ماموریت المپیک همراه (MOC) ورزش مقامات هند روز پنجشنبه پاک تومان 1.3 کرور برای ورزشکاران آموزش در سراسر هفت رشته از جمله دو و میدانی و تیراندازی پارا ورزشی.

“آنها ملاقات اوایل امروز برای 47 دستور کار جلسه که در آن کمیته مورد بحث و بررسی عملکرد ورزشکاران را تحت هدف المپیک تریبون طرح (تاپ) و بررسی پیشنهادات مالی از صدر ورزشکاران در ورزش” سای در بیانیه ای گفت.

در دو و میدانی تجهیزات مورد نیاز از نیزه ثرورس Rohit Yadav و Shivpal سینگ مورد تایید قرار گرفت. MOC هم پاک الزامات بورس بصیر احمد خان و Chinki Yadav.

کمک های مالی نیز ارائه شده به فدراسیون دوچرخه سواری هند برای خرید جدید چرخه و “سایر تجهیزات از جمله تست عملکرد SRM ارگومتر”.

Para-کمانداران Harvinder Singh, Vivek Chikara, Rakesh Kumar و Shyam Sundar درخواست برای تجهیزات بیش از حد بود و تایید شده همراه با Vivek Chikara درخواست برای یک پروتز.

شناگر Srihari Nataraj درخواست برای “شنا, تجهیزات کمک مالی برای باشگاه, مربی دیگر پرداخت هزینه” نیز تایید شده است.

در میان دیگر تصمیمات وجوه پاک شد برای مشارکت para-بازیکنان بدمینتون Sukant Kadam, Suhas Yathiraj, Manoj سرکار Pramod Bhagat, Tarun و کریشنا نگر در یک رویداد بین المللی در اسپانیا.

Para-پرتاب نیزه Ajeet سینگ پیشنهاد برای سفارشی زیر آرنج پروتز نیز تایید شده است.

این MOC نیز تصمیم به حرکت کج کماندار Atul ورما از صدر گروه اصلی برای رشد و نمو ، بر اساس شکل کنونی خود و عملکرد کشتی گیران Sandeep تومار و Utkarsh Kale بودند کاهش یافته و از بالای طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su