وزارت تمدید قرارداد موجود خارجی مربیان به سپتامبر 2021 جدید مربیان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ورزشی وزارت در روز پنج شنبه تمدید قرارداد همه مربیان خارجی تا 30 سپتامبر سال بعد و گفت که آینده استخدام انجام خواهد شد در چهار سال چرخه همگام با المپیک برای اطمینان از تداوم. چهار سال قرارداد باید با توجه به جدید مربیان خواهد شد و بر اساس توصیه از ملی مربوطه کارکنان فدراسیون های ورزشی. این فرمت برای زمان دسته از استخدام مربیان انجام شده است نگه داشتن در ذهن به تعویق افتادن بازی های المپیک در سال آینده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

قرارداد بررسی سالانه خواهد شد و توسعه یافته بر اساس عملکرد کلی خود را نشان داد توسط دستیابی به ورزشکاران تحت آنها در رویدادهای مهم بین المللی.

“مربیان ستون فقرات ورزشی اکوسیستم از هر کشور و تضمین این حق مربیگری برای ما ورزشکاران نخبه حیاتی برای ارتقای هند شانس در تمام مسابقات بین المللی از جمله المپیک” وزیر ورزش Kiren Rijiju در بیانیه ای گفت.

“این تصمیم بخشی از هند را در دراز مدت نقشه راه برای آماده سازی برای المپیک 2024 و 2028. من مطمئن هستم ورزشکاران ما را بهره مندی از این,” او اضافه شده است.

هندی المپیک رئيس جمهور انجمن Narinder Batra استقبال از تصمیم و گفت: این کمک خواهد کرد که ورزشکاران در یک راه بزرگ به خصوص در طول زمان هنگامی که آنها تا به حال برای رفتن به یک مجبور شکستن با توجه به کروناویروس-مجبور مستند.

“در جلسه اخیر با وزیر ورزش و نمایندگان مختلف NSFs مطرح کرده بود این موضوع و درخواست برای دیگر قرارداد دوره برای مربیان خارجی. موجود مربیان می دانند که ورزشکاران خواهد ساخت و آنها را” Batra گفت.

“تغییر مکرر مربیان بدان معنی است که یک ورزشکار برای تنظیم خلق و خوی از مربی جدید و بالعکس. این اغلب مانع سطح عملکرد است.”Batra گفت: تصمیم گیری خواهد شد که تاثیر مثبتی بر عملکرد ورزشکاران هندی در سال 2022 بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان در سال 2023 منجر به المپیک 2024.”تداوم مربیان مطمئنا بهبود عملکرد ورزشکاران و اطمینان بیشتر مدال برای هند” به IOA رئیس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>