وزیران در دفاتر به عنوان مرکز بحث مستند تصمیم

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز قبل از 21 روز مستند به بررسی گسترش بیماری کروناویروس Covid-19 به پایان می رسد برخی از کارکنان دولت از سر دفتر پس از سفارش توسط مرکز.

ورزشی اقتدار هند (SAI) توسط یک اداره دولتی که در آن مقامات ارشد و دیگر ضروری کارکنان از سر گرفته و عملیات پس از بیش از دو هفته از کار از راه دور با توجه به Covid-19 pandemic, به گزارش خبرگزاری PTI.

اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju روز دوشنبه در بازدید از سای دفتر مرکزی در دهلی نو پوشیدن یک ماسک و sanitised دست خود را قبل از ورود به محل.

“وزارت کار خود را شروع کرده با حداقل کارکنان به دلیل کار بر روی بروید. ما در حال حصول اطمینان از انطباق دقیق از قوانین اجتماعی مانند فاصله پوشیدن ماسک و متوسط چک” PTI به نقل از Rijiju عنوان کرد و گفت.

همه وزرای بودند در روز شنبه خواسته به سر دفتر از دوشنبه به همراه مشترک وزیر سطح افسران و یک سوم از آنها ضروری کارکنان.

اتحادیه خانه وزارت در ضمن خواسته شده است تا با نگاه به امکان اجازه دادن به یک گروه را انتخاب کنید از صنایع از سرگیری تولید برای احیای فعالیت های اقتصادی و تامین نقدینگی در دست مردم است.

توصیه های ساخته شده توسط این گروه برای حمایت از صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) گفت: این وزارت خانه باید گسترش لیستی از فعالیت هایی که مجاز هستند پس از مرکز تصمیم می گیرد که چگونه به حرکت در Covid-19 مستند. آمد تا با یک لیست از 12 دسته از صنایع است که باید اجازه داده شود برای از سرگیری تولید در وهله اول.

ساعت مودی نشده نشان داد ذهن خود را در مورد این موضوع اما در عین حال تاکید کرد در صورت ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد که دولت نیاز به اعتصاب تعادل بین “jaan” (زندگی) و “جهان” (جهان خارج). آن را تفسیر شد حاکی از آن است که محدودیت های خود ادامه خواهد داد و در برخی از فرم برای حفظ زندگی می کند اما با تسهیلات برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی و حفظ معیشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>