جان کری به Serie A بازگشت تردید, فدراسیون, رئیس, ترس ‘فوتبال مرگ’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ایتالیایی, وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora هشدار داده است که ایتالیا ممکن است مجبور به پیروی از فرانسه و هلند و تماس پایان دادن به خود را در فوتبال و ورزش فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما فدراسیون فوتبال ایتالیا رئیس گابریل Gravina هشدار داد که چنین تصمیم سیگنال “مرگ فوتبال ایتالیا”. “من به طور فزاینده ای در مسیر باریک برای از سرگیری مسابقات قهرمانی. اگر من یک رئیس جمهور از یک باشگاه فوتبال به من می, به خصوص فکر می کنم از سازماندهی خودم با خیال راحت سر قهرمانی بعدی که شروع خواهد شد در پایان ماه اوت” Spadafora گفت: کانال تلویزیونی ایتالیایی La 7.

“تصمیمات گرفته شده توسط کشورهای دیگر مانند فرانسه دیروز می تواند فشار و ایتالیا به دنبال این خط بیش از حد, که پس از آن تبدیل به یک اروپایی خط,” او اضافه شده است. در فرانسه نخست وزیر ادوارد Philippe اعلام کرد که فوتبال حرفه ای راگبی و دیگر ورزش ها نمی توانند رزومه تا پایان تابستان اگر چه خود وزیر ورزش بعد گفته ممکن بود بازی را می توان در پشت درهای بسته در ماه اوت است.

هلندی, فدراسیون فوتبال به نام پایان دادن به 2019-2020 نجومی هفته گذشته است. “من فکر می کنم جلسه بعدی Lega Serie A ممکن است نگه دارید تعجب” ادامه داد Spadafora با ایتالیا با پرواز بالا, باشگاه, برگزاری اضطراری مجمع عمومی در روز جمعه. “اکثر باشگاه ها می تواند از ما بخواهید به حالت تعلیق در این فصل و آماده سازی برای قهرمانی بعدی به عنوان بهترین امکان پذیر است.”

فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) رئیس جمهور Gravina هشدار داد بعد از یکشنبه که او “هرگز نشانه ای برای پایان این مسابقات” خواهد بود که “مرگ فوتبال ایتالیا”. “من حاضر به ثبت نام برای کل یک بلوک به جز شرایط عینی مربوط به سلامت اعضا و مربیان و کارمندان و یا کارکنان. اما کسی باید به من بگوید به وضوح و جلوگیری از حرکت رو به جلو,” او گفت:.

“زمان در حال کار به نفع ما” اضافه شده Gravina که تخمین زده می شود که فدراسیون رنج می برند تلفات تا 800 میلیون یورو ($870 میلیون) با توقف فصل. ایتالیایی قهرمانی در انتظار قرار داده شد در تاریخ 9 مارس به دلیل ویروس است که به کشته شدن بیش از 27000 زندگی در کشور است.

دولت اجازه داده است فردی ورزشکاران برای از سرگیری آموزش اما تیم های ورزشی از جمله فوتبال باید صبر کنید حداقل تا مارس 18.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>