کمیسیون انتخابات روز پنج شنبه تحمیل 72 ساعته کمپین ممنوعیت junior وزیر دارایی Anurag Thakur در یک اتهام که او مطرح کرده بود شعارهای تحریک آمیز در دهلی انتخابات را تامین کند. دوم BJP رهبر Parvesh Verma شده است مبارزات انتخاباتی در سرمایه های ملی دهلی for96 ساعت, به گزارش خبرگزاری ANI.

Anurag Thakur و Parvesh Verma بودند BJP ستاره فعالان برای فوریه 8 انتخابات در دهلی نو. آنها گرفته شد این لیست دیروز در کمیسیون انتخابات سفارشات اما حزب خود اصرار کرده بود که به آنها اجازه داده شد به کمپین.

که وضعیت تغییر روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از انتخابات پانل تصمیم به ممنوعیت آنها از مبارزه برای اظهارات خود که رقبای گفته بودند تفرقه و اشتراکی شارژ.

Anurag Thakur بود مبارزه در Rithala در زمانی که در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری از او دیده می شد ظاهرا باعث جمعیت گفت: “desh ke gaddaron ko… (خائن از کشور و…)” به آن جمعیت و پاسخ با “گلی maaron … (به آنها شلیک…)”.

همچنین سازمان دیده بان l ‘نام و نام خانوادگی محل که در آن شما شلیک خواهد شد من’: Asaduddin Owaisi به Anurag Thakur

این کمیسیون تا به حال بازدید این شعار به پتانسیل اخلال هماهنگی جمعی و تشدید تفاوت های موجود بین مذهبی و اجتماعی جوامع است.

Parvesh ورما از سوی دیگر شده بود متهم به موارد متعدد نقض انتخابات رفتاری. او اعلام کرده بود در صورتی که دهلی شاهین باغ منطقه پاک خواهد شد از معترضان مهیج برابر شهروندی متمم قانون (کا) در عرض یک ساعت اگر حزب خود به قدرت رسید در دهلی نو گفته و وعده داده شده به تخریب مساجد ساخته شده در زمین های عمومی در حوزه خود را. او نشان دهنده West Delhi در Lok سبها.

در مصاحبه ای به خبرگزاری ANI بعد Verma گفت: “Lakhs از مردم جمع آوری وجود دارد (شاهین باغ). مردم دهلی نو باید به فکر می کنم و تصمیم گیری. آنها را وارد خانه های خود را, تجاوز جنسی شما خواهران و دختران آنها را بکشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im