معدن بارون و BJP MLA ادعا می کند او می تواند به قتل برای منافع سیاسی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده در: 6 مارس سال 2020 1:26:16 pm

sanjay pathak, madhya pradesh MLA sanjay pathak, sanjay pathak death threat, indian express BJP MLA سانجی Pathak

وزیر سابق و BJP MLA سانجی Pathak روز جمعه به اتهام جادوگر هانت علیه او و ادعا کرد که او می تواند به قتل برای منافع سیاسی.

دو روز پیش در جبلپر منطقه دولت تعطیل معادن متعلق به Pathak در Sehora. “کل دولت می داند که چه چیزی اتفاق می افتد به من. آنها حتی می تواند کشتن من برای منافع سیاسی او گفت:” در این ویدئو.

در میان حدس و گمان است که او در حال برنامه ریزی برای پیوستن به حاکم کنگره وزیر سابق و BJP MLA سانجی Pathak گزارش را رد کرده است که او ملاقات وزیر کمال نات در دومی اقامت در بوپال.

“من با بی جی پی و باقی خواهد ماند و حزب او گفت:” در یک پیام ویدئویی.

رسانه های محلی این باورند مورد Pathak حضور در Nath خانه در مداخله شب بین شنبه و جمعه.

رئیس سابق وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ در روز پنج شنبه متهم Pathak, یکی از ثروتمندترین MLAs در Madhya Pradesh, از درگیر شدن در ” اسب-معاملات همراه با BJP رهبران مانند Shivraj سینگ Chouhan و Narottam Mishra.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>