نظامی خلاصه: سه نفر از فرماندهان ارتش از کپورتهلا Sainik مدرسه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Mandeep Singh Bajwa | منتشر شده در مارس 10, 2020 10:57:07 am

Sainik school, Sainik school Kapurthala, Kapurthala Sainik school, Kapurthala Sainik school Indian Army, Indian Army Kapurthala Sainik school, India news, Indian Express Lt Gen رانبیر سینگ

Sainik مدرسه کپورتهلا راه اندازی شد و در سال 1961 به آماده شدن پسران آکادمیک از لحاظ فیزیکی و ذهنی برای دفاع ملی آکادمی. در طول سال آن را تبدیل به قابل توجه فیدر مدرسه برای نیروهای مسلح. لیست فارغ التحصیلان آن که سفارش شده است به عنوان افسران موثر است در واقع.

یک نقطه عطف مهم در تاریخ افتخار رخ داده است چند ماه پیش. کمتر از سه نفر از آن نامی فارغ التحصیلان برگزار شد مقام فرمانده ارتش در همان زمان. این ستوان ژنرال رانبیر سینگ (1969-76) که فرمان شمالی دستور Satinder Saini (1970-77) بود که در جنوب فرمانده ارتش و Iqroop سینگ Ghumman (197077) برگزار شد که زمام فرماندهی مرکزی. چیزی که همه Saikapians (به عنوان دانش آموزان سابق مدرسه شناخته شده است) می تواند عادلانه بسیار افتخار است.

سیزده بيمارستان های نظامی اختصاص داده شده برای مقابله با بیماری همه گیر

کمتر از سیزده بیمارستان های ارتش واقع در سراسر کشور با مجموع ظرفیت 3000 تخت شده اند اختصاص داده شده به درمان Coronavirus بیماران. این بیمارستان در واقع در لکنو پونا احمدآباد بلگایوم, Golconda (Telangana), جانسی, نسیربد (راجستان), Saugor (MP), Jodhpur, Panagarh (بنگال), Shillong پاتیالا و Palampur (HP). 370 مراقبت های ویژه و وابستگی به بالا واحد گنجانده شده در ظرفیت. در حال حاضر بیش از 1,250 افراد قرار دارد در شش قرنطینه امکانات اجرا شده توسط ارتش در بمبئی Jaisalmer جودپور Hindon (UP) Manesar (Haryana) و چنای.

بیشتر از نظامی خلاصه: 20 سیک را آتش حمله در خط کنترل

جدا کردن بخش های تعیین شده برای درمان Covid-19 بيمار در بیست و نه دیگر بیمارستان های نظامی در علاوه بر این به طور منظم بیماران. اینها در واقع در امبلا امریتسار دهلی یول (HP) Firozpur, پتهنکت آگرا Mathura مرتا Roorkee یودهمپور سرینگر له, گنگانگر, Ahmednagar, Babina (UP) ریپور پونا Devlali (Maharashtra), Kamptee (Maharashtra), سکوندربد, Wellington (تامیل نادو), برجرا (بنگال), Bengdubi (بنگال), tenga به طور (آروناچال پرادش), Likabali (آروناچال پرادش), Allahabad, Lucknow و Danapur (بیهار). مجموع ظرفیت این بیمارستان است که نزدیک به 5000 تخت با حدود 800 واحد مراقبت های ویژه.

Sainik school, Sainik school Kapurthala, Kapurthala Sainik school, Kapurthala Sainik school Indian Army, Indian Army Kapurthala Sainik school, India news, Indian Express Lt Gen Iqroop سینگ Ghumman

آیا رفتن به نبرد و یا آماده شدن برای مقابله با یک بیماری همه گیر نیروهای مسلح بر این باورند در حال آماده شدن برای تمام eventualities و احتمالات که ممکن است بوجود می آیند.

ستاد ارتش برای معاون رئیس جمهور

من تا حدودی شگفت زده به یاد داشته باشید که معاون رئیس جمهور در حال حاضر دارای دو نظامی دستیاران-de-اردوگاه تشکیل بخشی از خود را شخصی کارکنان است. این بی سابقه است. چرا این انجام شده است یکی از شگفتی? معاون رئیس جمهور شکل نیست در نظامی زنجیره ای از فرمان بر خلاف رئیس جمهور است که فرمانده عالی نیروهای مسلح است. و نه او هر گونه نظامی توابع برای انجام. او در حال حاضر رنگ به هنگ کشتی یا هوایی اسکادران برای مثال حتی در غیاب رئیس جمهور است. که در کار حق از خدمات ستاد.

بسیاری از مردم احساس می کنید که خدمات ستاد باید یک بار دیگر کشت هنر گفت: مودب هیچ به خواسته های غیر منطقی از سیاستمداران است.

موفق IAF آزمایش

Sainik school, Sainik school Kapurthala, Kapurthala Sainik school, Kapurthala Sainik school Indian Army, Indian Army Kapurthala Sainik school, India news, Indian Express Lt Gen Satinder Saini

یک کلید نقطه عطفی بود که زمانی توسط نیروی هوایی در ژانویه 31stwhen یک-32 هواپیمای حمل و نقل طراحی شده توسط یک 10 درصد ترکیب زیستی-سوخت جت عهده پرواز از له. این بدان معنی است که حمل و نقل هوایی سوخت زیستی مناسب برای ارتفاع بالا عملیات. این بومی توسعه یافته مخلوط تصویب تمام آزمون های انجام شده توسط خلبانان تست از هواپیما و سیستم های تست استقرار بنگلور و خدمه از این اسکادران که در عمل این هواپیما. جنگنده ها توانایی جذب فن آوری های جدید در حالی که ترویج وطنی حل شد به خوبی نشان داد.

4 Para SF حمله تروریست ها

کمک رؤیت بصری و نظارت توسط هواپیماهای بدون سرنشین یک تیم از 4 Para (نیروهای ویژه) زده در نفوذ تروریست ها از پاکستان-سرزمین های اشغالی به Kupwara. تمام تروریست ها با موفقیت حذف شده پس از نزدیک سه ماهه مبارزه با سلاح های جنگاوری فروشگاه ها و جیره حال بهبود است.

متاسفانه Subedar Sanjeev Kumar از بیلسپور (HP) Havildar Devendra Singh Rana از Rudraprayag, Uttarakhand و چتربازان Bal کریشن (از Kulu, HP), آمیت کومار (از پوری-Garhwal, Uttarakhand) و Chhatrapal سینگ (از ژونژونو راجستان) نیز کشته شدند در شدید روبرو می شوند. سنگین قیمت به پرداخت واقع است.

لطفا تماس با نویسنده خود را با نظامی داستان در [email protected] یا 093161-35343

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>