خفیف مستند نشده coronavirus موارد سوخت در چین می گوید مطالعه جدید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک مطالعه جدید است که از ارتباط خاص به هند می گوید خفیف مستند نشده موارد coronavirus سوخت خیلی زود گسترش این بیماری در چین تا مهار اقدامات مانند مستند شهرها و خانه انزوا قرار داده بودند در محل در ژانویه 23.

مستند نشده موارد به مبلغ بیش از 86 درصد از تمام موارد در مرکزی چین در شهر ووهان بین المللی مطالعه بر اساس شبیه سازی مدل ریاضی گفت.

این یافته ها نشان می دهد که یک افزایش اساسی در شناسایی و جداسازی در حال حاضر مستند نشده عفونت مورد نیاز خواهد بود به طور کامل کنترل این بیماری همه گیر.

این مطالعه گفت که افزایش تست همراه با سفر از محدودیت ها و محدودیت در تماس های اجتماعی می تواند به کاهش تعداد غیرقابل شمارش موارد به طور قابل توجهی.

روشن است که صرفا نگهداری اجتماعی فاصله کلید حاوی گسترش covid-19 به عنوان آن را تقریبا غیر ممکن است برای تشخیص همه موارد – به ویژه در بسیاری از موارد خفیف هستند و نشان دادن علائم مختلف از سرماخوردگی.

تا زمانی که این عوامل و پا زدن در مستند نشده موارد می تواند فوق العاده-پخش از coronavirus یا بیماری covid-19.

“این مستند نشده عفونت اغلب خفیف تجربه محدود و یا بدون علائم و از این رو رفتن به رسمیت شناخته نشده و بسته به contagiousness و اعداد می توانید در معرض یک دور بیشتر بخشی از جمعیت به این ویروس از غیر این صورت رخ می دهد گفت:” مطالعه انجام شده توسط کارشناسان از کشور چین, ایالات متحده, انگلستان و هنگ کنگ است.

آن را آنلاین منتشر شد در اوایل این هفته توسط مجله علوم و شامل محققان امپریال کالج لندن و دانشگاه Tsinghua در پکن.

این موارد کشف نشده بودند و 55 درصد به عنوان عفونی به عنوان شناسایی موارد اما به دلیل مخفیکاری طبیعت عفونت – بالاتر تعداد آنها آلوده بیش از 80 درصد از موارد که تشخیص داده شد مطالعه یافت می شود.

محققان ردیابی و گزارش از عفونت در چین از ژانویه 10 تا 23 و سپس دوباره از 24 ژانویه تا فوریه 8 و اضافه شده است که داده ها به داده های موجود در مورد جمعیت تحرک در طول سال نو چینی (CNY) به خود کامپیوتری مدل ریاضی.

“به طور کلی یافته های ما نشان می دهد که بخش بزرگی از covid-19 عفونت مستند نشده بود قبل از اجرای محدودیت های مسافرتی و دیگر تشدید اقدامات کنترلی در چین در ژانویه 23 و که بخش بزرگی از کل نیروی عفونت شد و با واسطه از طریق این مستند نشده عفونت” محققان گفتند.

“این نسبت بالا از مستند نشده و عفونت و بسیاری از آنها به احتمال زیاد به شدت علامتی به نظر می رسد به تسهیل گسترش سریع این ویروس در سراسر چین”.

هنگامی که محدودیت های مسافرتی همراه با عوامل دیگر مانند آگاهی اجتماعی و فاصله لگد در میان مردم, درصد از مستند نشده موارد کاهش یافته است.

“این contagiousness مستند نشده و عفونت به طور قابل توجهی کاهش می یابد احتمالا منعکس کننده که تنها بسیار خفیف کمتر مسری عفونت مستند نشده باقی می ماند و یا به فردی که محافظ رفتار و تماس با احتیاط باید موثر ثابت شده است”.

“بیشتر عموم مردم و پاسخ دولت تلاش کرده اند با افزایش استفاده از ماسک صورت محدود سفر با تاخیر بازگشایی مدرسه و جدا مشکوک افراد همه از آن می تواند علاوه بر کاهش سرعت گسترش سارس-CoV2”.

محققان گفت: ممکن بود که این خاص coronavirus می تواند تبدیل به بومی جهان است.

“یافته های ما تاکید جدی و همه گیر پتانسیل سارس-CoV2. 2009 H1N1 pandemic influenza virus نیز باعث بسیاری از موارد خفیف به سرعت گسترش در سطح جهان و در نهایت بومی. در حال حاضر وجود دارد چهار بومی coronavirus, گونه های در حال حاضر در حال گردش در جمعیت های انسانی (229E, HKU1, NL63, OC43).”

“اگر رمان coronavirus پیروی از الگوی 2009 H1N1 آنفلوانزای همه گیر آن را نیز گسترش در سطح جهان و تبدیل شدن به یک پنجم بومی coronavirus در جمعیت انسانی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>