میلان مربی Pioli نشانه 2-توسعه تا سال 2022

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آث میلان اعلام کرد که مربی استفانو Pioli امضا کرده است دو سال تمدید قرارداد خود را به نگه داشتن او در باشگاه تا ژوئن 2022.

میلان منتشر شد بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از ضرب و شتم تیم ساسوئولو 2-1 در سری آ

“من خوشحال هستم و افتخار از اعتماد من دریافت کرده اند از AC Milan” Pioli گفت.

“به من گفته اند که بسیاری از بار ما در آینده است امروز ما باید متمرکز و مشخص بود ایران و به عنوان یک بازی.

“ما در آغاز یک مسیر فوق العاده ای. اگر ما نگه داشتن کار در این راه ما رشد خواهد کرد و بیشتر و بیشتر رقابتی است.”

میلان تا به حال شده است در مذاکرات به جای Pioli با Ralf Rangnick اما این مربی آلمانی را نماینده منتشر شد بیانیه ای در اوایل روز شنبه گفت که آنها تا به حال به طور مشترک تصمیم با باشگاه به جلو حرکت کند.

میلان دیده است قابل توجه ترقی در فرم و نتایج پس سری A از سر گرفت پس از همه گیر اجرا shutdown. به روسونری موفق به کسب هفت از نه بازی های لیگ پس از راه اندازی مجدد نقشه کشی دو نفر دیگر.

“استفانو نشان داده است که او می تواند در ارائه چشم انداز فوتبال ما برای باشگاه ما — هیجان انگیز مترقی و پرشور” میلان مدیر عامل شرکت ایوان Gazidis گفت.

“این یک تصمیم مبتنی بر پیروزی های اخیر اما یکی بر اساس چگونه Stefano ساخته شده است روحیه تیم و وحدت هدف راه او به بهبود عملکرد فردی بازیکنان و جمعی تیم راه او را در آغوش چشم انداز ما و راه او را به نمایندگی خود و باشگاه را ارزش.”

Pioli پیوست میلان در ماه اکتبر به عنوان جایگزینی برای اخراج مارکو Giampaolo که تا به حال از دست داده و چهار نفر از هفت بازی در اتهام.

پس از یک مشکل شروع 54 ساله Pioli است هدایت این تیم به مقام پنجم در سری آ

“استفانو افزایش برای تبدیل شدن به مربی در یک زمان بسیار دشوار است” ورزشی مدیر Paolo Maldini گفت. “ما همیشه می گفت آن را برخی از زمان برای دیدن نتایج کار خود را و ما را دیده اند شواهدی وجود دارد که کیفیت و حرفه ای همیشه پرداخت.

“استفانو است حق مرد را برای رهبری تیم است که ما می خواهیم: موفق جوان و گرسنه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>