باکاری سانیا را نشان می دهد او یک یادگیرنده سریع توسط outsmarting پپ گواردیولا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

باکاری سانیا ارائه شواهد بیشتر که آرسنال داشت ممکن است مدیر به آنها منجر به شکوه و عظمت او به عنوان مغز متفکر 2-0 برنده بیش از سابق باشگاه منچستر سیتی در نیمه نهایی جام حذفی در ومبلی در روز شنبه.

یک ماه پس از اولین بار او را سر به سر در مقابل شهر رئیس پپ گواردیولا به پایان رسید در یک 3-0 لیگ برتر شکست Arteta ثابت کرد او یک یادگیرنده سریع به عنوان او مصرانه خواست استراتژی مناسب برای رسیدن بهتر از او به عنوان دستیار تا دسامبر.

در حالی که آرسنال گل اول بود مهر گواردیولا سبک بازی بیش از آن — 18-پاس حرکت به پایان رسید توسط مهاجم اتلتیک بیلبائو بود — نه یک مورد از شاگرد ضرب و شتم استاد در بازی خود را.

گواردیولا طرف تکیه بر در اختیار داشتن قریب به اتفاق و عبور سریع و جنبش است. آنها را دوباره در روز شنبه با 71 درصد در اختیار داشتن و 16 تلاش در هدف در مقایسه با چهار برای آرسنال است.

اما شهر نگه داشته در حال اجرا را به یک دیوار.

در واقع Arteta طرف کاملا به اجرا در نوع بازی هایی را که اغلب استفاده می شود گواردیولا را رقیب خوزه مورینیو در نخست خود را با چلسی اینتر میلان و رئال مادرید.

دفاعی و نظم و شکل و تزلزل غلظت نشده اند همراه با آرسنال در سال های اخیر خود را به عنوان سهام کاهش یافت و در دومی آرسن ونگر عصر و تحت Unai Emery.

اما آنها نمایش داده می شود کسانی که ویژگی های فراوانی در ومبلی با دیوید لوئیز, گرانیت جاکا, شکودران مصطفی دنی کبللس و کیه Tierney برجسته در rearguard عمل است.

زمانی که آرسنال هم به نوبه خود بیش از در اختیار داشتن آنها کشنده در ضد حمله به پیسی بیلبائو گل دوم 20 دقیقه از زمان نشان داده شده کاملا.

در این فضا از چند روز آرسنال را مورد ضرب و شتم لیگ قهرمانان لیورپول و در حال حاضر به پایان رسید اجرای هفت راست شکست برابر منچستر سیتی در تمام مسابقات.

با یک نگاه به جدول لیگ که در آن آرسنال نهم ارائه می دهد یک بررسی واقعیت اما 38 ساله Arteta هر فرصتی به ادعای جایزه فقط ماه به اولین نقش مدیریتی.

او گفت: بعد از بازی است که هنوز هم وجود دارد یک “حاشیه بزرگ” بین آرسنال و امثال سیتی و لیورپول.

اما این تیم به نظر می رسد در مسیر درست دوباره بعد از فصل از رانش.

“بسیار خوشحال و مفتخر از بازیکنان” Arteta گفت. “هنگامی که شما بازی این تیم, شما باید به بهترین خود را و زمانی که شما از این فرصت ها شما باید بسیاری از آنها را.

“وجود دارد و در شیمی بین آنها (بازیکنان) و آنها واقعا بر این باورند که ما در حال تلاش برای انجام.”

گواردیولا می شده اند اولین تبریک دستیار سابق خود و از دست دادن خواهد بود ملایم تر از آنچه است که هنوز هم ممکن است در لیگ قهرمانان اروپا که در آن شهر نگه 2-1 سرب بیش از رئال مادرید befoere خانه خود گذشته 16 پا است.

شکست آرسنال سخت بود به همه یکسان است.

“ما شروع آهسته و بدون راه شما باید برای بازی,” او گفت:. “ما همیشه آماده چند بار اما امروز ما نیست.

“آنها در دفاع خوب است. آن اتفاق افتاده است (زمانی که آرسنال در بازی برابر لیورپول بیش از حد, بنابراین ما آن را می دانستند. اما ما خوب نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>