مایک Pompeo بازدید در چین برای اقدامات تهاجمی’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت: “فوق العاده تهاجمی” چینی اقدامات در امتداد مرز با هند بودند بازتابی از “رفتار” رئیس جمهور چین در منطقه و جهان برگزاری چینی رهبر به طور مستقیم پاسخگو برای آن از قبل.

“من قرار داده و در این زمینه دبیر کل شی جینپینگ و رفتار خود در سراسر منطقه و جهان” Pompeo گفت: با اشاره به یازدهم توسط خود حزب کمونیست عنوان و نه به عنوان رئيس جمهور در پاسخ به سوالی درباره مذاکرات هند-چین و آمریکا در یک کنفرانس خبری.

“من فکر نمی کنم آن است که ممکن است به نگاهی که مثال خاص — حزب کمونیست چین پرخاشگری (درگیری های مرزی با هند) — در انزوا; شما نیاز به قرار دادن آن در متن بزرگتر است.” او اضافه شده است.

وزیر امور خارجه با اشاره به تعداد هر دو مرز دریایی اختلافات حزب کمونیست چین است “مشغول است نابرابر به هر مکان در جهان”.

Pompeo گفت: به سختی وجود دارد هر همسایه چین است که می گویند با رضایت که در آن خود را “حاکمیت پایان” که مورد احترام خواهد بود توسط چینی ها.

“این است که قطعا درست است در حال حاضر برای مردم بوتان به عنوان” وزیر امور خارجه گفت: بالا آوردن جدیدترین چین اختلافات مرزی. پکن هفته گذشته اعلام کرد مرز با بوتان هرگز “تحدید” و شده اند وجود دارد “اختلافات شرقی و مرکزی و غربی بخش برای یک مدت زمان طولانی است.”

این بود که در علاوه بر این به دیگر ادامه 14 اختلافات ارضی با هند و تایوان و ژاپن و ویتنام و فیلیپین و دیگران.

ایالات متحده شده است صریح در حمایت خود از هند در این دور از مرز تنش با چین و مستقیما مقصر پکن برای آن است. اما آن را تا به حال تا به حال قرار داده و آن را عمدتا در حزب کمونیست چین و افراد ارتش آزادی بخش (PLA چینی نظامی).

Pompeo منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش حملات در چین بیش از یک رشد طیف وسیعی از مسائل از Covid-19 اپیدمی به سرکوب اویغوری اقلیت های جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ و درگیری های مرزی با هند است.

دو ما هواپیما حامل آغاز بزرگترین مانور دریایی در سال های اخیر در دریای چین جنوبی روز شنبه گذشته در یک حرکت به ارسال “یک سیگنال روشن به شرکا و متحدان ما است که ما متعهد به ثبات و امنیت منطقه ای” عقب Adm. George M. Wikoff فرمانده اعتصاب گروهی گفته وال استریت ژورنال در مصاحبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را نشانه تر با لینک مستقیم به هند و چین درگیری های مرزی. “پیام روشن” علامت مراتع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد گفت: فاکس نیوز در روز دوشنبه. “نظامی ما ممکن است می ایستد قوی و ادامه خواهد داد به پایه قوی که آیا آن را در ارتباط به یک درگیری بین هند و چین یا هر جای دیگری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>