مهاجرت باید متوقف شود: دولت به SC میان Covid-19 گسترش ترس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرکز گفت: دیوان عالی کشور در روز دوشنبه که خروج از کارگران مهاجر از شهرستانها به زادگاه خود را به متوقف شود به اطمینان حاصل شود که آن را تشدید تهدید ناشی از این بیماری کروناویروس (Covid-19).

وکیل عمومی Tushar مهتا هیزم مرکز ایستاده در طول یک جلسه در یک درخواست ثبت شده توسط دو وکیل درخواست دادگاه به موضوع جهت به دولت مرکزی و دولت در مقابله با تهدید ناشی از مهاجرت های دسته جمعی پس از سه هفته ملی مستند اعمال شده در مارس 25.

یک پیام باید از آن است که دولت در تسهیل مهاجرت مهتا گفت. “مهاجرت باید متوقف شود,”او گفت:.

این مستند موجب مهاجرت ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر عمدتا روزانه شرط که معیشت خود را از شهرستانها به خانه های خود در مناطق داخلی کشور هند است. در صورت عدم وجود حمل و نقل عمومی بسیاری از شروع به راه رفتن صدها کیلومتر در سراسر مرزهای دولتی نما تهدید که Covid-19 ممکن است گسترش به مناطق روستایی هند.

درخواست ثبت شده توسط طرفداران Rashmi Bansal و Anuj Gupta ذکر این احتمال که بسیاری از کارگران مهاجر شده اند ممکن است توسط ویروس آلوده و تبدیل به ناقل این بیماری است. ناامید به خانه بازگشت آنها نیست حفظ اجتماعی دورى نما تهدید است که این بیماری ممکن است گسترش آنها استدلال کرد. کارگران نباید اجازه سفر بدون بررسی / ضد عفونی وکلا گفت.

دیوان عالی کشور پس از شنیدن این مرکز و دادخواهان از طریق ویدئو کنفرانس نشان داد که در آن ممکن است تمایل به دخالت در این موضوع را پس از آن کاهش یافت و در اجرایی دامنه. نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند (CJI) SA Bobde اظهار داشت که آن را نمی خواهید به پیچیده تر شدن این موضوع که دولت در حال حاضر برخورد با آن است.

“من فکر می کنم دولت است مصرف برخی اقدامات است. ما نمی خواهیم به همه چیز را پیچیده تر با صدور دستور در همه چیز این دولت است که در حال حاضر انجام می دهند” این CJI گفت.

دادگاه عبور نمی کند هر جهت اما اجازه دولت مرکزی به فایل گزارش وضعیت در این مسئله است. این موضوع شنیده خواهد شد دوباره در روز سه شنبه.

دادخواهان همچنین گفت: مردم در حال فرار از شهرستانها باید توصیه به طوری که آنها نمی وحشت و فرار.

“این ترس و وحشت است یک مشکل بزرگتر از این ویروس”, CJI Bobde اظهار داشت.

دادگاه همچنین به دنبال یک گزارش وضعیت از مرکز دیگری درخواست ثبت شده توسط مدافع Alakh Alok Srivastava برای رسیدگی به وضعیت اسفبار کارگران مهاجر که در حال راه رفتن صدها کیلومتر برای رسیدن به زادگاه خود. Srivastava دعا کرد که این افراد باید شناسایی شده و منتقل شده به دولت خانههای امن و ارائه مواد غذایی و آب و دارو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>