کارگران مهاجر به آرامی بازگشت به شهرستانها; مردم محلی آموزش دیده برای پر کردن فوری…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارگران مهاجر که تا به حال به سمت چپ خود را برای مکان های مادری پس از coronavirus مستندات یا بازگشت خود و یا اینکه به ارمغان آورد توسط کارفرمایان خود را به سایت های پروژه در شهرستانها با توجه به بازیکنان صنعت.

از آنجا که کشور در حال حاضر وارد باز 2.0, پروژه که متوقف شده با توجه به این مستند را از سر گرفت هر چند تنها با نیمی از ظرفیت خود را به عنوان بسیاری از کارگران هنوز به بازگشت.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

شرکت مهندسی شده اند که ضربه سخت به دلیل عدم اجرای پروژه های زیربنایی بزرگ در حال گرفتن طرح بازگرداندن نیروی کار از کشورهای مانند Chhattisgarh, Uttar Pradesh, بیهار و بنگال غربی Odisha, Jharkhand راجستان و گجرات.

با توجه به داده های اخیر توسط بمبئی شهری منطقه توسعه اقتدار هزاران نفر از کارگران شده است به ارمغان آورد توسط شرکت مهندسی برای تکمیل پروژه های مترو از جمله Dahisar شرق-Andheri شرقی مترو با 7 خط.

در میان دیگران, املاک و مستغلات, بازیکنان بیش از حد مصرف طرح به نیروی کار برای تکمیل پروژه های متوقف شده.

“کارگران در حال بازگشت به آنها نیاز شغل. به طور کلی این فصل هنگامی که آنها به روستاهای خود برای کشاورزی و یا برای حضور در ازدواج. اما بازگشت آنها به زودی” یک کارگر پیمانکار گفت PTI.

او گفت: این کارگران تا به حال سمت چپ شهرستانها در میان Covid-19 وحشت اما در حال حاضر آنها می خواهند به بازگشت به کار از آنجا که فعالیت های ساخت و ساز را آغاز کرده اند. “در حالی که برخی از آنها از بازگشت با قطار دیگران آورده شده توسط پیمانکاران,” او اضافه شده است.

راه آهن هند گفته بود که آن را حمل و نقل بیش از 50 لاخ مهاجر به نقاط مختلف کشور از طریق ویژه Shramik قطار.

در همین حال برخی از ایالات آمریکا شروع به دنبال محلی نیروی انسانی به پل کسری بودجه ایجاد شده در نیروی کار مورد نیاز در بخش های مختلف.

برخی از توسعه دهندگان املاک و مستغلات در حال حمایت از بازگشت کارگران مهاجر و همچنین تسهیل خود را قرنطینه طبق دستورالعمل. “ما می خواهیم برای تکمیل پروژه های ما و ارائه آنها را در زمان به مشتریان ما. برای که ما در حال برداشتن گام برای بازگرداندن کارگران. ما نه فقط در نظر گرفتن مراقبت از خود را در سفر و 14 روز قرنطینه اما ما نیز آنها پرداخت دستمزد خود را برای آن روز” Puravankara گروه مدیر عامل Ashish Puravankara به تازگی گفته PTI.

ماهاراشترا است که در حال حاضر با توجه به تماس به فرزندان این خاک انجام شده طرح به دعوت مردم به شرکت در مادون پروژه های انجام شده توسط دولت است.

به تازگی دولت به توسعه مهارت گروه انجام کار آنلاین عادلانه به استخدام بیش از 17000 محلی برای پروژه های مختلف انجام شده توسط بمبئی شهری منطقه توسعه خودگردان (MMRDA).

“ما ثابت در ارتباطات با صنعت نهادهای مختلف و ادارات دولتی به درک اگر وجود دارد یک مهارت شکاف. ما در حال کار بر روی skilling مردم محلی هر کجا که مورد نیاز است وجود دارد,” ماهاراشترا توسعه مهارت و کارآفرینی وزیر نواب ملک به تازگی گفت.

او در ادامه گفت که با توجه به اطلاعاتی که آنها در حال گرفتن بسیاری از کارگران که سمت چپ بود که دولت خود را برای رفتن به صفحه اصلی شهرها به دلیل وحشت بیش از همه گیر به آرامی در حال بازگشت از ایالات مانند, Uttar Pradesh, Jharkhand, بیهار و جاهای دیگر به بمبئی و پونا که در آنها مشغول به کار بودند.

با توجه به CIEL HR خدمات مدیر و مدیر عامل شرکت Aditya Mishra حدود 30-40 درصد از افرادی که به خانه رفته اند در حال بازگشت به ماهاراشترا و گجرات.

“آنها در ترس اما در روستاهای خود آنها قادر به دریافت امکانات اولیه وجود دارد. همچنین MNREGA بود به اندازه کافی برای نگه داشتن کل خانواده را اشغال کردند,” او گفت:. هنگامی که باز کردن 1.0 اعلام شد و کار ساخت و ساز شروع شد و مردم شروع به آمدن به عقب Mishra, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از شرکت ها تسهیل سفر خود به در نظر گرفتن تمام اقدامات پیشگیرانه به عنوان در هر دستورالعمل دولت و به آنها امن و محیط زیست سالم به عنوان بخشی از اقدامات CSR.

Mishra بیشتر گفت که نه تنها به کارگران غیر ماهر, اما همچنین بسیار ماهر و تکنسین های در حال آمدن به محل خود کار می کنند. حتی نیروی کار جدید و یا تایمر برای اولین بار در حال پیوستن به.

اما مردم از بخش های دیگر مانند سفر و مهمان نوازی در میان دیگران و در عین حال به بازگشت به این بخش به طور کامل باز او اشاره کرد.

خودی صنعت محلی گفت: کارگران خواستار دستمزد برای همین کار به عنوان آنها در زمان قبل از Covid-19 دوره زمانی که عرضه از کارگران مهاجر بود.

“ما در مواجهه با بسیاری از مسائل محلی کارگران. این محدودیت با توجه به این مستند اضافه شده به این گلایه که مردم تمایلی به سفر به مکان های دور. آنها همچنین خواستار دستمزد. همچنین در حال حاضر این مردم محلی را به روستاهای خود برای Ganpati جشنواره است. ما امیدواریم که در ماه اوت بیشتر کارگران مهاجر باز خواهد گشت و همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی” Dipti مهتا معمار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>