مهاجر کارگر در راه بازگشت به خانه سوار اتوبوس ویژه از سورت کشته به عنوان وسیله نقلیه بیش از…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو مهاجر کارگر سفر از سورت به Ganjam منطقه Odisha در یک اتوبوس حامل 65 کارگران فوت کرد زمانی که خودرو لغو شد در یک جاده پر از تپه در Kandhamal منطقه در شب شنبه.

مقامات پلیس گفت: این اتوبوس حامل کارگران مهاجر از سورت آغاز شده بود در روز پنج شنبه شب بود كه وارد Ganjam منطقه زمانی که راننده کنترل را از دست داده در Kalinga Ghati در مرزهای Ganjam و Kandhamal منطقه.

زیر بخشی افسر پلیس Jaykrushna و توسعه behera گفت: راننده بود به سرعت در این جاده پر از تپه زمانی که او از دست داده کنترل وسیله نقلیه و نقش برآب برابر ستون بتن و آهن نرده روی جاده پر از تپه.

“به محض این که اتوبوس ضربه زدن به ستون و آهن نرده راننده ناودان ترمز. چند نفر بودند به پایین پرتاب شده که منجر به مرگ یکی. آتش نشانی و پلیس موفق به نجات 64 نفر” گفت و توسعه behera.

دولت وزیر حمل و نقل Padmanabha و توسعه behera گفت: پرس و جو انجام می شود به این حادثه است.

در آخرین 2 روز 325 کارگران مهاجر از گجرات شهر سورات در حال حاضر وارد Odisha را Ganjam منطقه 7 اتوبوس. جدا از آنها 70 نفر از دانشجويان در نظر گرفتن مربیگری برای رشته های مهندسی و پزشکی در دوره های راجستان کوتا شهر در حال حاضر وارد Odisha در یک اتوبوس ویژه در حالی که یکی دیگر از 1000 دانش آموزان در راه خود را. بیش از 6 لاخ Odia کارگران مهاجر انتظار می رود به ازدحام Odisha این ماه یا از طریق اتوبوس و یا قطار ویژه مرتب توسط راه آهن هند.

برای جلوگیری از امکان از مهاجران گسترش عفونت در اطراف Odisha برنامه ای برای نگه داشتن همه بازگشت مهاجران به روستاها در نهادی قرنطینه در حالی که کسانی که در مناطق شهری خواهد بود نگهداری در قرنطینه به مدت 14 روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>