مایکروسافت برای کمک به 25 میلیون نفر به دست آوردن مهارت های دیجیتال در میان Covid-19 بحران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شرکت مایکروسافت اعلام کرده است جدید جهانی مهارت ابتکار عمل با هدف در آوردن بیشتر مهارت های دیجیتال به 25 میلیون نفر در سراسر جهان در پایان سال است.این می آید در پاسخ به بحران اقتصادی جهانی ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر. گسترش دسترسی به مهارت های دیجیتال است که یک گام مهم در تسریع بهبود اقتصادی به خصوص برای مردم سخت ترین ضربه از دست دادن شغل.

این ابتکار شامل گام های فوری برای کمک به کسانی که به دنبال reskill و دنبال یک تقاضا و به ارمغان می آورد با هم هر بخشی از, شرکت, ترکیب موجود و منابع جدید از لینک گیتهاب و مایکروسافت. این شامل استفاده از داده ها برای شناسایی در تقاضا مشاغل و مهارت های مورد نیاز برای پر کردن آنها از دسترسی آزاد به مسیر یادگیری و محتوا برای کمک به مردم توسعه مهارت این موقعیت نیاز به کم هزینه گواهینامه و رایگان کار به دنبال ابزار برای کمک به افرادی که این مهارت ها دنبال شغل جدید است.

علاوه بر این مایکروسافت است که پشتوانه تلاش با 20 میلیون دلار به صورت نقدی کمک های مالی برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان کمک به افرادی که به آن نیاز دارید.”Covid-19 ایجاد کرده است هر دو سلامت عمومی و بحران اقتصادی و به عنوان جهان بهبود, ما نیاز به اطمینان حاصل شود هیچ کس سمت چپ پشت” گفت: مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا.

“ما گرد هم آوردن منابع از مایکروسافت شامل LinkedIn و GitHub به reimagine مردم چگونه یادگیری و استفاده از مهارت های جدید-و کمک به 25 میلیون نفر در مواجه با بیکاری با توجه به Covid-19 آماده شدن برای شغل آینده.”مایکروسافت جمهور براد اسمیت گفت: بزرگترین فشار از زمان رکود است که منتقله توسط کسانی که استطاعت آن را ،

“نرخ بیکاری در حال خونتان برای مردم رنگ و زنان به عنوان کارگران جوان افراد معلول و افرادی که کمتر رسمی آموزش و پرورش است. هدف ما این است که به ترکیب بهترین در فن آوری قوی تر در همکاری با دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به مردم به منظور توسعه مهارت های مورد نیاز برای تضمین یک کار جدید است.”

مایکروسافت گفت: همچنین استفاده از صدای خود را برای حمایت از سیاست های عمومی نوآوری است که باعث پیشرفت skilling فرصت های مورد نیاز در اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>