MHRD به درخواست Visva Bharati V-C برای توضیح در ادعا می کنند که حقوق و دستمزد به تعویق خواهد افتاد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Anamni Gupta | دهلی نو | به روز شده: فوریه 25 سال 2020 8:32:11 pm

Bidyut Chakrabarty, Visva Bharati VC, CAA protest Visva Bharati University news, Swapan Dasgupta Bengal BJP, Indian Express news Visva Bharati دانشگاه معاونت صادر شده اطلاع رسانی در مورد تاخیر در پرداخت حقوق. (فایل)

وزارت منابع انسانی و توسعه (MHRD) به دنبال یک “توضیح” از Visva Bharati دانشگاه معاونت Bidyut Chakrabarty برای صدور اعلان گفت: ماه فوریه سال 2020 حقوق و دستمزد از تیم اول دانشگاه یا دانشکده کارکنان ممکن است با تاخیر به دلیل “کمبود بودجه”.

“وجود دارد هیچ کمبود بودجه است که می تواند باعث تاخیر در پرداخت حقوق Visva Bharati کارکنان. از این رو ما به دنبال یک توضیح از Chakrabarty چرا چنین اطلاع رسانی صادر شده است” گفت: Girish C هسور مشترک وزیر (مرکزی Univesities), MHRD گفت: هند اکسپرس روز سه شنبه.

در اطلاع رسانی —یک کپی از آن دیده شده است با بیان این MHRD بودجه دانشگاه مرکزی بودند روز دوشنبه گفت: “این است که برای کسب اطلاعات از همه نگران آن است که حقوق و دستمزد برای ماه فوریه سال 2020 است به احتمال زیاد به علت کمبود بودجه.” اگر برگزار شد و این می تواند تحت تاثیر قرار بیش از 1100 نفر از کارکنان از جمله اعضای هيئت علمی موسسه تاسیس شده توسط رابیندرانات تاگور.

به گفته یک مقام ارشد در وزارت آموزش عالی کار پس از آن ملاقات Chakrabarty در دوشنبه شب و به وضوح به او گفت که وزارت مالیه در حال حاضر پرداخت وجوه اضافی به MHRD و همان را به Visva Bharati قبل از فوریه 28. “بنابراین هیچ سوال وجود دارد از تاخیر در حقوق و دستمزد از تیم اول دانشگاه یا دانشکده کارکنان. ما به دنبال توضیح از V-C برای ایجاد این تصور اشتباه” رسمی اضافه شده است.

اعضای هیئت علمی این دانشگاه نیز خود را ابراز دلخوری بیش از “اطلاع رسانی نادرست” صادر شده توسط تیم اول دانشگاه یا دانشکده. یک استاد که همچنین یک عضو هیئت علمی انجمن Visva Bharati, گفت:, “V-C صادر کرده است نادرست اطلاع رسانی سرزنش MHRD. این است که در واقع ایجاد وحشت در میان کارکنان به طوری که آنها باقی می ماند به بردگی گرفته شده در دست تیم اول دانشگاه یا دانشکده مقامات. اما در حال حاضر او در معرض شده است. در حال حاضر آن است که برای دیدن چگونه بسیاری از روز در این خائن V-C می تواند در واقع “قانون” در این دانشگاه توسط عق زدن صدای خود را به دانش آموزان و کارکنان.”

این دانشگاه تا به حال در ماه گذشته با صدور دستور منع کارکنان خود را از صحبت با رسانه ها “تا نظم بیشتر”. “هیچ کارکنان دانشگاه دیگر از رسانه های اجتماعی قهرمان و سخنگوی باید هر گونه بیانیه ها/نمایش ها در امور مربوط به دانشگاه به مطبوعات پرسنل الکترونیکی/رسانه های چاپی و بدون اجازه قبلی از مرجع صالح از دانشگاه به عنوان در هر مرکزی خدمات ملکی (انجام) قوانین 1964” این گفته بود در دستور مورخ ژانویه 29. آن را نیز تهدید به “اقدام مناسب” در صورت هر گونه تخلف.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>