MHA می گوید بنگال به باز بنگلادش دسترسی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز در چهار شنبه پایین آمد سخت در Mamata بانرجی دولت در بنگال غربی برای اجازه دادن به جنبش ترافیک کالا از طریق گذرگاه های مرزی بین هند و بنگلادش — یک حرکت است که می گفت می تواند به خطر اندازد هند تعهدات بین المللی به کشور همسایه.

در نامه ای به, West Bengal دبیر کل Rajiva سینها, Union, صفحه اصلی, وزیر آجی Bhalla اظهار داشت که “این عمل یک طرفه در بخشی از دولت بنگال غربی برای جلوگیری از عبور از مرز زمین حرکت از کالاهای ضروری را بزرگتر مفاهیم برای دولت هند با توجه به آن از نظر قانونی الزام آور تعهدات بین المللی.”

Bhalla گفت که با انجام این کار, West Bengal بود نه فقط نقض وزارت امور سفارشات تحت مدیریت بحران عمل می کنند اما همچنین مقالات 253, 256 و 257 قانون اساسی هند است. ماده 253 قانون اساسی معاملات با قانون برای اثر دادن به موافقت نامه های بین المللی در حالی که مقالات 256 و 257 به قدرت به مرکز صدور دستورات به دولت است.

“گزارش شده است که ترافیک کالا از طریق گذرگاه های مرزی بین هند و بنگلادش در حال سقوط در بنگال غربی هنوز از سر گرفت. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از کامیون های حامل لوازم ضروری محدود برای بنگلادش هستند در رشته های مختلف عبور از مرز نقاط” دبیر خانه در نامه خود نوشت.

“تعدادی از رانندگان این قبیل وسایل نقلیه در حالی که بازگشت از بنگلادش نیز اجازه داده نشده است به عبور از مرز و سرگردان در بنگلادش” Bhalla اضافه شده است. وی یادآور شد دولت از مستند اقدامات صادر شده در مارس 1 با توجه به آن هیچ دولت/اتحادیه خاک باید متوقف کردن حرکت محموله برای عبور از مرز زمین تجاری تحت پیمان با کشورهای همسایه. او کارگردانی بنگال دبیر کل اجازه می دهد تا دسترسی مرز زمینی حمل و نقل از طریق تمام هند و بنگلادش مرز “بدون تاخیر بیشتر” و ارسال گزارش توسط چهار شنبه.

دولت اما می گوید که آن را پس از تمام هنجارهای. “ما شده اند پیوستن به تمام هنجارهای مستند و اجتماعی فاصله. در مورد Petrapole (زمین بندر در مرز بنگلادش) شده است وجود دارد برخی از عمومی موضوع است. ما رسیدگی به این مسئله در زمان مقرر پس از بررسی دقیق از تمام جنبه های درگیر” گفت: Alapan Bandopadhyay, دولت, دبیر خانه.

این مرکز همچنین ناودان دولت برای نقض مستند دستورالعمل و اجتماعی فاصله هنجارها بر اساس نتايج حاصل از وزرا مرکزی تیم (IMCT) به عنوان نمونه از مردم آشکارا بازی کریکت یا فوتبال حمام کردن در رودخانه ها و ازدحام بیش از حد در بازار (بازار) باید به آن توجه کنید.

دولت روز چهارشنبه گزارش داد 112 جدید, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به بیش از 1450 و چهار میر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>