MHA لغو Manipal تیم اول دانشگاه یا دانشکده FCRA مجوز بیش از ‘غیر مجاز تحقیقات’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در نادر حرکت دولت محروم شده کارناتاکا-بر اساس Manipal دانشگاه از دریافت منابع مالی خارجی پس از آن گفته انجام تحقیقات بر روی ویروس Nipah یک یک جنگ بیولوژیکی درجه پاتوژن به گفته یک مقام ارشد دولت که نمی خواهید به توان نام برد. نهاد تایید حرکت می کند اما رد نماید.

وزارت امور (MHA) به حالت تعلیق سهم مقررات قانون خارجی -2010 (FCRA) حساب دانشگاه جهت انجام “غیر مجاز” پژوهش در Manipal موسسه ویروس شناسی رسمی گفت.

“حساب Manipal دانشگاه به حالت تعلیق در ژانویه 2020 و دانشگاه مطلع” رسمی اضافه شده است.

Manipal موسسه ویروس شناسی انجام آزمایش بر روی ویروس Nipah که وجود دارد شیوع در کرالا در سال 2018 و 2019. هندوستان تایمز گزارش داد اولین بار در فوریه 7 که دولت خواسته بود Manipal دانشگاه و مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) – یک آژانس فدرال ایالات متحده آمریکا است که گزارش به وزارت بهداشت برای جلوگیری از تحقیقات بلافاصله.

رسمی ارتباط reviewed by هندوستان تایمز با عنوان “تایید نشده آمریکا-بودجه هندی آزمایشگاه ذخیره نمونه از ویروس Nipah – یک بیوتروریسم عامل” اشاره کرد; “وزارت گرفته است جدی مشاهده کل مهم است.” Manipal University خواسته شده بود برای جلوگیری از تحقیقات و تحویل نمونه به پونا-بر اساس موسسه ملی ویروس شناسی.

این سهم مقررات قانون خارجی -2010 – داخلی قانون امنیت – تنظیم و نظارت بر استفاده از کمک های خارجی کمک های مالی و حتی مهمان نوازی (سفر هوایی اقامت در هتل و غیره) توسعه یافته برای سازمانها و افراد است.

خارجی کمک های مالی و کمک به سازمان های غیر دولتی و خیریه تراست که فعالیت در نظر گرفته شد مشکوک شده اند به طور معمول مسدود شده در گذشته است. اما کمک های خارجی و کمک های مالی به تاسیس دانشگاهها و موسسات آموزشی باید به ندرت مسدود شده است.

اتحادیه وزارت خانه که اداره سهم مقررات قانون خارجی -2010 نیست پاسخ به نمایش داده شد. Manipal University اعتراف کرد که MHA به حال تعلیق FCRA حساب دانشگاه برای تحقیقات بر روی ویروس Nipah.

در یک پاسخ دقیق به پرسش از Hindustan Times, Manipal University گفت: آن نوشته شده بود به MHA اعتراض به بلوک در موسسه دریافت منابع مالی خارجی.

“دانشگاه استفاده نمی شود هر گونه مشارکت خارجی برای Nipah تست. در این دانشگاه ثبت شده است گزارش در مورد استفاده از بودجه خارجی هر 15 روز. تمام جزئیات حساب ارائه شده است”,,,, Dr G آرون کومار مدیر Manipal University of Virology گفت.

“Manipal مرکز ویروس پژوهش (در حال حاضر Manipal موسسه ویروس شناسی) تاسیس شد در سال 2010 به عنوان اولین عملیاتی ICMR Grade1 ویروس تحقیقات آزمایشگاه تشخیصی. اقدام اخیر دولت است که در واقع ابطال امکانات و ظرفيت ملي به خصوص در زمانی که کشور نیاز به آن بیشتر” کومار گفت.

“ویروس Nipah بررسی های انجام شده در کرالا تامین شد به طور انحصاری به شورای تحقیقات پزشکی. MIV انجام شده تنها تشخیص مولکولی (PCR) در ، نمونه برای تشخیص Nipah و نمونه منتقل شدند به موسسه ملی ویروس شناسی پونا برای ویروس,” او گفت:.

“ما انجام نداده ویروس انزوا. ما را به انجام علت سعی و کوشش در زیستی و ایمنی زیستی و امنیت Nipah نمونه دست زدن در MIV و دنبال کرد که {جهان Helath سازمان} ابولا مولکولی تشخیصی دستورالعمل در نامه و روح و روان. همه Nipah تشخیصی انجام شد با زمان واقعی اطلاعات به ICMR و مرکز ملی کنترل بیماری ها وزارت بهداشت و رفاه خانواده با ایمیل های روزانه ، ما قاطعانه رد همه اتهامات.” کومار گفت., “پژوهش در MIV متصل نشده به هر واکسن توسعه و هیچ حق مالکیت معنوی ایجاد شد و یا منتقل شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>