MHA می پرسد متحده به راه اندازی ضد قاچاق واحد در پی Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در پی Covid-19 گیر وزارت امور نوشته شده به کشورهای اتحادیه سرزمین به منظور تسریع در راه اندازی جدید ضد قاچاق انسان واحد (AHTUs) و ارتقاء زیرساخت های موجود برای ‘مبارزه و جلوگیری از’ قاچاق انسان است.

این AHTUs در حال یکپارچه نیروی کار برای جلوگیری و مبارزه با پدیده قاچاق انسان. نمایندگان آموزش دیده از پلیس گروه از زنان و کودک و توسعه و دیگر ادارات مربوطه و یا سازمان های غیر دولتی بخشی از واحد است که اولین بار در سال 2007 تاسیس شد. در حالی که دولت مرکزی به ارائه کمک های مالی برای راه اندازی زیرساخت های فیزیکی در این دستگاه آن است که مسئولیت کشورهای مختلف به depute مناسب نیروی انسانی برای مدیریت آنها.

مشورتی می آید در پی نزدیک به 100 تومان کرور روپیه منتشر شده از Nirbhaya صندوق در ماه مارس توسط دولت به منظور تسهیل تنظیم از AHTUs در مناطق در سراسر کشور است. با توجه به ملی جرم و جنایت سوابق دفتر (NCRB) وجود دارد تقریبا 4000 موارد قاچاق در سال 2018 که 99 درصد اختصاص داخلی قاچاق. همچنين 92 درصد از قربانیان قاچاق بودند نجات داده شدند و زنان و کودکان است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 330 AHTUs که کار به عنوان همگرایی مراکز MHA وزارت زنان و رشد کودک کار و امور خارجی برای مبارزه با قاچاق انسان در هند و همچنین به عنوان خارج از آن.

همچنین بخوانید: Odisha می پرسد MHA به حذف 5 مائوئیست متاثر از مناطق از SRE لیست

“خشونت عاطفی یا روانی سوء استفاده از غفلت و اشکال دیگر از تروما و خشونت باعث می شود فرد در معرض قاچاق انسان” را بخوانید مشورتی که صادر شد در جولای 6 و دیده Hindustan Times.

“قاچاقچیان اغلب بهره برداری از آسیب پذیری های از مردم با ساخت وعده های کاذب از یک شغل بهتر و درآمد بهتر شرایط زندگی و حمایت از خانواده های خود و غیره. در حالی که چنین وعده هایی از عاملان به نظر می رسد مشروع به مردم متاسفانه این باعث می شود بسیاری از مردان و زنان و کودکان طعمه آسان برای بهره برداری” مشاوره اضافه شده است.

این MHA همچنین پیشنهاد کرد که دولت در تکامل و هماهنگی مکانیزم نظارت در فواصل دوره توسط بالاترین سطح در دولت برای رسیدگی به مسئله قاچاق انسان. آگاهی جامعه از برنامه ها و تعامل در سطح محلی با panchayats رهبران و روستای بخش نیز توصیه شده است.

“از آنجا که کودکان می تواند حمل و نقل در مقیاس بزرگ برای کار مزدی فحشا و قاچاق panchayats ممکن است خواسته شود برای حفظ ثبت نام از اطلاعات کامل در مورد افراد ساکن در روستا و پیگیری جنبش خود را” مشاوره اعلام کرد.

“خاص ‘هوش’ و ‘نظارت’ مکانیزمی برای شناسایی باندهای جمع آوری اطلاعات در مورد تاریخچه آن وابستگی طرز عمل برای فریب مردم و فعالیت اعضای باند لینک با دیگران و…. باید کار می کرد توسط پلیس بخش” به آن اضافه شده است.

مشاوره همچنین پیشنهاد پناهگاه برای زنان و کودکان مجاز به باز باقی می ماند و به نام حساسیت از پرسنل پلیس در به طور منظم و در فواصل زمانی. آن خواسته پرسنل پلیس مستقر در پاسگاه مرزی در “نگاه کردن به صورت قاچاق کودکان”.

“نیروی انتظامی باید برای استفاده کامل از CCTNS و CriMAC نرم افزار راه اندازی شده توسط ملی جرم و جنایت سوابق اداره در ماه مارس این سال است که تسهیل انتشار اطلاعات قابل توجهی در مورد جنایت از جمله قاچاق انسان, موارد, در سراسر کشور بر اساس زمان واقعی. این پورتال می توانید به کمک در محل و شناسایی قربانیان قاچاق نیز در پیشگیری و تشخیص و بررسی جنایات” مشاوره اضافه شده است.

در میان همه گیر کارشناسان توصیف مشورتی به عنوان یک خوش آمدید مرحله به عنوان “وضعیت در پی این بیماری همه گیر رسیده است برای قاچاقچیان به بهره برداری’ با توجه به زیان کار عظیم و به احتمال زیاد در افزایش کار کودکان.

با توجه به سابق DGP PM Nair بود که جدایی ناپذیر در راه اندازی اولین دسته از AHTUs در سال 2007 شده است وجود دارد افزایش در قاچاق کودکان هر دو آنلاین و جسمی.

“من برگزار شد مختلف بحث و گفتگو با بسیاری از سهامداران در سراسر نهادهای دولتی و غیر دولتی در بخش” Nair گفت Hindustan Times. “قاچاق در طول Covid-19 بار به چند برابر افزایش یافته است,” او گفت:.

Nair گفت که افزایش در مصرف پورنوگرافی کودکان که دیده شده است نزدیک به 5 میلیون سرخپوستان منجر به بهره کشی جنسی از کودکان است.

رئیس جمهور شاکتی Vahini یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار با قربانیان قاچاق راوی کانت گفت که NCRB تعداد آنها تنها کسری از تعداد مورد قاچاق.

“در این مورد می شود یکی از قاچاق تنها پس از نجات قربانی بیانیه ثبت” کانت گفت: HT. “در بسیاری از موارد در واقع ثبت شده به عنوان آدم ربایی و یا آدم ربایی و یا افراد گم شده” کانت اضافه شده است.

کانت اضافه شده که پست گیر زیان کار خواهد درایو قاچاقچیان برای بهره برداری بیشتر و بیشتر مردم است.

“West Bengal, آسام, Jharkhand و اوریسا در میان بدترین آسیب دیده متحده” کانت گفت. “ما یک افزایش در تعداد موارد به عنوان عامل آسیب پذیری برای در معرض بخش بالا خواهد رفت. پدر و مادر که شغل خود را از دست خواهد زور فرزندان خود را به کار و دیگران ممکن است رانده شده به آن را با توجه به ناامیدی. این MHA مشورتی خوش آمدید, یک, آن را به عنوان تقویت تلاش ها برای مقابله با آن است.”

Nair بیش از حد با استقبال از تصمیم او افزود که صدور یک مشاوره کافی نیست.

“این MHA باید ماموران در سطح منطقه پاسخگو, تنها پس از آن ما خواهد بود قادر به اجرای این تصمیم خوبی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>