مکزیکی, رئیس جمهور برنامه ای برای ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن تساوی انتقاد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: او قصد دارد برای سفر به واشنگتن برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اطلاعیه بود که ملاقات با یک طوفان از انتقاد در مکزیک است.

لوپز Obrador گفت که او می خواهد به اولین سفر خارج از کشور در هفته اول جولای به علامت شروع جدید ایالات متحده-مکزیک-کانادا آزاد تجاری توافق شد که مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت منفور در مکزیک به دلیل اظهارات خود در مورد این کشور است. و مکزیکی ها به یاد داشته باشید جمهور سابق انریکه پنا نیتو را بد ستارهدار جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیاری از احساس تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک نامزد در انتخابات 2016. مکزیک روابط خارجی گروه سپس با صدور بیانیه ای گفت: لوپز Obrador را دولت می خواهد به هدایت روشنی از انتخابات آمریکا.

رهبران دو کشور نشان داده اند جای تعجب روابط صمیمی با وجود اختلاف های عقیدتی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از لوپز Obrador روز سه شنبه: “او واقعا یک مرد بزرگ. من فکر می کنم او می تواند در آینده به واشنگتن بسیار به زودی.” لوپز Obrador به نام تهمت و گفت: دولت نشان داده است احترام به مکزیک

روبرتو ولاسکو الورز خارجی روابط را مدیر آمریکای شمالی امور در توییتر خود نوشت که “مکزیکی دیپلماسی مبتنی بر ساختمان پل با همه مردم است.”

“هدف اصلی از این جلسه به پیشنهاد رئیس جمهور لوپز Obrador ترویج منافع ما است و نه مربوط به داخلی (US) فرآیندهای سیاسی,” ولاسکو Alvarez نوشت.

منتقدان بودند را به زور ،

مکزیک سفیر سابق آمریکا Arturo Sarukhán به نام سفر “عظیم سیاسی انتخاباتی دیپلماتیک و استراتژیک دراز مدت خطا.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنها علاقه مند به استفاده از این رئیس جمهوری مکزیک به عنوان یک تئاتری سرپا نگه داشتن برای انتخابات” نوشت: Sarukhán. “برای بخش های گسترده ای از جامعه ما بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر زمانی که کشور در حال تجربه آن عمیق اجتماعی و ایدئولوژیک بحران در 50 سال … خواهد بود تفسیر در اینجا به عنوان بسیاری از حمایت بیشتر پلاریزه جمهور مدرن در تاریخ ایالات متحده آمریکا.”

هر چند او مشهور است در مکزیک برای کاهش مسافرت های بین المللی لوپز Obrador گفت: اوایل روز شنبه که او می خواهد برای رفتن به واشنگتن است. او گفت که او امیدوار است کانادا را به شرکت در این نشست و همچنین “اما در هر حال ما خواهد شد به دلیل آن است که بسیار مهم برای شرکت در راه اندازی یک توافق است که به نظر من تاریخی است.”

رئیس جمهور است و با جدیت اجتناب از درگیری با مکزیک بسیار بزرگتر همسایه حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید قرار داده فلج تعرفه های مکزیکی کالاهای وارداتی به ایالات متحده مگر مکزیک را بیشتر برای جلوگیری از مهاجر کاروان. مکزیک به طور موثر مسدود کاروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم بسیاری از مکزیکی ها که به عنوان یک نامزد در سال 2016 گفت مکزیکی عبور از مرز آورده و مواد مخدر و جرم و جنایت و “فوق العاده ای بیماری های عفونی” به ما. در آن زمان منتقدان گفت: Peña Nieto به او منبر زمانی که او را دعوت آمریکا هر دو نامزد به مکزیکو سیتی در سال 2016 اما تنها برگ برنده پذیرفته شده است. پس از به دست گرفتن تهمت در ادامه به وعده ساخت یک مرز دیوار و مکزیک برای آن پرداخت.

در اخیر قطعه برای واشنگتن پست, مکزیک نویس لئون Krauze نوشت: در مورد 2016 نشست “چرا لوپز Obrador بود که پس از انتقاد Peña Nieto تصمیم برای سرپا نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن در ستیز انتخابات خطر بین المللی opprobrium و محکومیت در خانه بیش از این دقیق همان اشتباه است؟”

Krauze اشاره لوپز Obrador هنوز مورد بحث جلسه با حزب دموکرات نامزد جو بایدن.

“آن را به سادگی می تواند گام دیگری در مکزیک رئیس جمهور عجیب و غریب مماشات رئیس جمهور آمریکا یک طرح است که به رهبری او را به آغوش بحث مهاجرت اقدامات به دور از رویکرد انسان دوستانه به او وعده داده شده به عنوان یک نامزد” Krauze نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>