مسی تمایلی به تمدید بارسا قرارداد – گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا کاپیتان لیونل مسی به نام خاموش مذاکرات بر سر تمدید قرارداد خود را با این باشگاه آماده است به ترک کاتالانها که در زمان معامله منقضی می شود در سال 2021 با توجه به گزارش های اسپانیایی ایستگاه رادیویی Cadena Ser در روز جمعه.

این گزارش گفت: مسی و پدرش خورخه آغاز شده بود بحث در مورد از سرگیری گذشته خود در مقابله با این باشگاه امضا شده در سال 2017, اما که او دیگر مایل به ماندن در نیوکمپ.

این گزارش اضافه شده که مسی عصبانی است در مورد به بیرون درز گزارش های رسانه ها که به نظر می رسد به او به نظر می رسد مسئول حوادث در باشگاه مانند ژانویه اخراج مربی ارنستو والورده و او نا امید است مورد تیم ملی را عدم کیفیت.

آرژانتین نمایندگان و بارسلونا بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مسی که تبدیل به 33 ماه گذشته به ثمر رساند خود را 700th هدف شغلی در روز سه شنبه برابر اتلتیکو مادرید اما نقطه عطف اعتصاب به پایان رسید و در ناامیدی به بارسا را به خود جلب کرد بازی 2-2 در آخرین ویدئو به پیشنهاد خود را برای حفظ اسپانیایی عنوان.

بارسا در دنباله رئال مادرید با چهار امتیاز در عنوان مسابقه با پنج بازی باقی مانده پس از ضرب و شتم واقعی ختافه 1-0 در روز پنج شنبه.

که قبلا شناخته شده برای خود شخصیت خجالتی کردن زمین مسی تبدیل شده است بیشتر آوازی خود را در انتقاد از این باشگاه در سال گذشته است.

در ماه ژانویه او ضربه در ورزشی کارگردان Eric Abidal که او گفت: تا به حال ضمنی بازیکنان تا به حال منجر به ولورد بودن اخراج.

در یک مصاحبه با روزنامه Mundo Deportivo, او اعلام کرد در این تیم نمی شد به اندازه کافی خوب برای برنده شدن در این فصل لیگ قهرمانان.

سپس در ماه آوریل به او انتقاد هیئت مدیره برای دلالت بازیکنان بودند حاضر به قبول پرداخت-برش به کمک این تیم مشکلات مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>