لیونل مسی به ثمر رساند و دو بار به عنوان بارسلونا بسته کردن آن لیگ اسپانیا کمپین با 5-0 تار و مار در Alaves در روز یکشنبه.

اهداف منتقل مسی نزدیک تر به تبدیل شدن به اولین بازیکن به پایان برساند و به لیگ بهترین گلزن در هفت فصول مختلف. او دارای 25 اهداف چهار تا بیشتر از مهاجم کریم بنزما برای قهرمان رئال مادرید که بازديد سقوط-تهدید لگنس بعد یکشنبه.

Ansu Fati, لوئیس سوارز و نلسون Semedo همچنین گل برای بارسلونا که در حال حاضر امن مقام دوم را پشت سر مادرید. Fati را باز کرد به ثمر رساند در 24 دقیقه مسی اضافه شده به این منجر شود 10 دقیقه بعد و سوارز بسته در نیمه اول به ثمر رساند در 44. Semedo کردم در هیئت مدیره در 57 و مسی در 75 برای کمک به بارسلونا بازگشت از 2-1 از دست دادن خانه به اوساسونا.

“امروز اوضاع متفاوت” مسی گفت. “تیم بهتری نشان داد نگرش و تعهد است. آن را یک گام مهم رو به جلو برای ما جلوتر از چه چپ در این فصل است.”

بارسلونا در حال حاضر تبدیل تمرکز خود را به آن اوت 8 بازی خانگی برابر ناپولی در دور 16 از لیگ قهرمانان. پا برای اولین بار قبل از بازی استراحت 1-1 به پایان رسید. مسی نزدیک بود برای رسیدن به نمره نقطه عطف با وجود از دست رفته چندین مسابقات به دلیل مصدومیت در اوایل فصل.

“دستاوردهای فردی همیشه ثانویه” مسی گفت. “اما از آن خواهد شد بسیار مهم برای رسیدن به این علامت از هفت به ثمر رساند عنوان.”

سرمربی بارسلونا Quique Setien به پایان رسید تحت فشار پس از این تیم واگذار دو نقطه سرب بیش از مادرید زمانی که لیگ از سر گرفته پس از همه گیر ، آن را به چهار امتیاز عقب قبل از مادرید در لگنس. بارسلونا مدافع Clément Lenglet بود جایگزین در اوایل نیمه دوم به دلیل آشکار آسیب عضلانی. Alaves نشسته در 15th, در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی به ماندن بگیرید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im