مسی یک سطح بالاتر از رونالدو: دیوید بکهام

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق منچستر یونایتد و رئال مادرید هافبک دیوید بکهام نرخ بارسلونا لیونل مسی بالاتر از کریستیانو رونالدو. رونالدو موفق بکهام به منچستر یونایتد را ندارد.7 قبل از ورود در رئال مادرید دو سال پس از کاپیتان تیم ملی انگلستان در سمت چپ اسپانیایی غول.

بکهام نیز تجربه بازی در مقابل یک جوان لیونل مسی در دومی اولیه سال با بارسلونا و مواجه او یک بار در حالی که او در حال بازی پاریس سنت ژرمن.

“او [مسی] است که به تنهایی در کلاس های خود به عنوان یک بازیکن این است که غیر ممکن است که دیگر او را دوست دارم” بکهام گفت Telam. “او مانند کریستیانو رونالدو است که در سطح خود هستند که هر دو بالاتر از بقیه است.”

بکهام به یاد می آورد آخرین بازی خود را در برابر بارسلونا در یک چهارم نهایی 2013 لیگ قهرمانان. پاری سن ژرمن بودند جلوتر در یک مرحله در ورزشگاه نیوکمپ زمانی که مسی در آمد به عنوان یک جایگزین. در نهایت پدرو به ثمر رساند و بارسا رفت و از طریق قانون گل.

“ما قبل از اینکه مسی در آمد و هنگامی که او آمد در بارسلونا به ثمر رساند” بکهام گفت. او 37 سال پس از آن و به پایان رسید خود نامی حرفه ای بازی در پایان فصل اما بکهام گفت که او لذت می برند نه از دست دادن که کراوات.

“اگر چه من لذت می برد بازی در آن سطح در سن و سال من, من نمی خواهم به از دست دادن. تیم ما خوب بازی. در هر دو بازی ما چیزهایی که ما باید افتخار کنیم. ما از دست دادن نیست در برابر بارسلونا و این چیزی است که باید انگیزه ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>