مرکل محبوبیت خود را افزایش می دهد حزب سبزها در پشت پا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سبزها در حال مبارزه برای حفظ خود شتاب به عنوان Covid-19 upends سیاست آلمان.

این حزب به رهبری نظرسنجی در آلمان در سال گذشته اما خود را افزایش بازداشت شده است با تجدید حیات حزب دموکرات مسیحی تقویت شده توسط آنگلا مرکل صدر اعظم را اندازه گیری و مدیریت بیماری همه گیر. با یک انتخابات به دلیل سال آینده سبزی تضعیف را به زیر 20 درصد به سختی نیمی از سطح صدراعظم آلمان CDU-led بلوک و Co-رئیس رابرت Habeck هنگامی که گره خورده است به عنوان ملت محبوب ترین سیاستمدار در حال حاضر رتبه یک دور هفتم است.

که یک ضربه به آن امیدوار است که پست-مرکل دوران ممکن است دیدن یک مرحله تغییر در برلین که محل آلمان در خط مقدم اتحادیه اروپا فشار برای از بین بردن گازهای گلخانه ای است. در عوض دولت بعدی بیشتر احتمال دارد به معنی فقط یک تغییر تدریجی از یک جریان است.

سبزها احتمالا هنوز هم تنها در پارتی, مایل و قادر به حزب دموکرات مسیحی اکثریت پس از سال آینده انتخابات عمومی. اما آنها بعید است به اندازه کافی سرمایه سیاسی واقعا مجموعه ای از دستور کار با هیچ یک از مرکل به احتمال زیاد جانشین مباهات خصوص اعتبار سبز.

“از امروز نظر سبزها خواهد بود کوچکتر شریک اکثریت ساز گفت:” توماس Jaeger یک استاد سیاست در دانشگاه کلن است.

که comedown از اوایل سال جاری هنگامی که برلین خودی بودند گمانه زنی است که در سال آینده انتخابات می تواند تولید اولین سبز صدراعظم و یا زمانی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ملاقات با Habeck و co-صندلی Annalena Baerbock به صورت بی سابقه ای سه ساعته چت در فوریه کنفرانس امنیتی مونیخ. در ماه ژانویه Habeck ساخته شده بود اولین بازی خود را در مجمع جهانی اقتصاد در داووس.

پس از در حال ظهور از جنبش ضد هسته ای و جناح چپ حاشیه ای در 1980s سبزی خدمت هشت سال با سوسیال دموکرات ها قبل از مرکل به قدرت رسید در سال 2005 و آنها را از جاه طلبی های خود را برای بازگشت به قدرت است.

این حزب به طور پیوسته نقل مکان کرد و به سمت مرکز — به طوری که در آن 40th anniversary در ژانویه وزیر دارایی سابق ولفگانگ Schaeuble آنها را به نام “مرده عادی” ، آنها همچنین تاسیس خود را به عنوان یک نیروی عمده در سیاست آلمان. حتی پس از های اخیر شیب آنها هنوز هم در این کشور دوم-محبوب ترین حزب است.

“ما در مورد سطح ما در گذشته اروپا انتخابات در طول تاریخ ما بهترین نتیجه را در سراسر کشور” مایکل Kellner, حزب سیاسی, مدیر عامل گفت: در یک ایمیل. “ما در حال رفتن به رانده دیوانه اگر آن را بالا یا پایین می رود چند درصد است.”

“من مطمئن هستم’

آیا این سبزی می تواند به بازگشت به موقعیت به چالش CDU را تعالی قبل از سال آینده رای بستگی دارد اقتصاد و آب و هوا به عنوان به خوبی به عنوان ویروس.

یکی دیگر از شرایط سخت خشکسالی و یا بین المللی بحران آب و هوا مانند سال گذشته آتش سوزی می تواند دوباره پشتیبانی فراتر از جوان شهری حرفه ای و CDU خود خواهد بود چیزی ناشناخته مقدار مبارزه با آن انتخابات برای اولین بار در یک نسل بدون مرکل به عنوان صدراعظم نامزد شده است.

از سوی دیگر یک رکود طولانی مدت به معنی مبارزه برای سبزها که هنوز هم دیده می شود به عنوان بی تجربه در اقتصاد است.

“من مطمئن هستم که این حزب راست در زمان مناسب برای اطمینان از آلمان رفاه وجود دارد مقدار زیادی از ترس و عدم اطمینان گفت:” ریچارد مارتین سابق عضو حزب که اجرا می شود یک این شرکت در حومه برلین.حزب لجام گسیخته pro-مهاجرت موضع و آشکار گرسنگی برای قدرت نمی نشستن کاملا به خوبی با او است یا نه. “آنها از دست داده ام صحت,” او گفت:.

چالش های جدید

همه گیر مطرح مجموعه ای کاملا جدید از چالش های سبز در یک لحظه زمانی که آنها شروع به طور جدی به عنوان یک جریان اصلی نیروی.

در ابتدا آنها حمایت lockdown اما پس از آن تغییر رویه به انتقاد از نابرابری های اجتماعی از اقدامات اصرار پست-تاج جهان باید عادلانه تر و پایدار محل. در اخیر تلویزیون نشان می دهد بحث Habeck برجسته نیاز برای بزرگتر خوک sties.

مشکل بزرگتر هر چند که امتیازهای در برلین و بروکسل elbowed راه خود را بر روی سنتی سبز خاک با میلیاردها یورو برای آب و هوا سیاست به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای تقویت اقتصاد است.

اما آینده خود را به عنوان یک شریک ائتلافی برای پست-مرکل CDU هنوز حال و هوایی غیر قابل اجتناب در مورد آن در برلین است. حداقل نه به این دلیل که حزب موجود شریک SPD است که مصمم به رفتن به مخالفت با بازسازی زمانی که ترم جاری به پایان می رسد. که به تنهایی به این معنی است که سبزها هنوز هم برخی از اهرم”.روشن است که سبزی نمی خواهد که قدرت برای پیشبرد آب و هوا در دستور کار آنها می خواهند” اسکار Niedermayer, استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه آزاد در برلین گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “اما آنها نیز مهم تراشه چانه زنی زیرا ممکن است دیگر هیچ ائتلاف گزینه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>