قاعدگی زنان پخت و پز برای شوهران را دوباره متولد می شود به عنوان سگ: بوج پیغمبر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 18 سال 2020 6:41:17 pm

bhuj school menstruating girls, gujarat school girls menstruating check, Swami Krushnaswarup Dasji of Swaminarayan Temple, bhuj swaminarayan temple سوامی Krushnaswarup از Swaminarayan معبد در بوج در گجرات (Screengrab: یوتیوب)

روز پس از 66 نفر از دانش آموزان دختر در بوج شهر کوچ در گجرات شد گفته شده به نوار غزه را بررسی کنید اگر آنها عادت ماهانه ویدیو نشان می دهد یک رهبر مذهبی castigating قاعدگی زنان که در طبخ مواد غذایی خود را برای شوهران ویروسی رفت.

در این ویدئو سوامی Krushnaswarup از Swaminarayan معبد در بوج دیده می شود به خطبه که در آن او می گوید که “عادت ماهانه زنانی که به طبخ غذا برای شوهران خود را به هنگام تولد به عنوان سگ خود را در زندگی بعدی در حالی که مردان مصرف مواد غذایی تهیه شده توسط زنان با داشتن دوره خواهد reborn به عنوان گاو.”

واعظ مرتبط با معبد است که اجرا می شود Shree Sahjanand دختران موسسه (SSGI) در بوج که در آن دانش آموزان گفته می شود ساخته شده به نوار غزه را بررسی کنید اگر آنها عادت ماهانه. مدیر مدرسه ریتا Raninga (38) موسسه هماهنگ کننده آنیتا Chauhan (49), girls’ خوابگاه سرپرست Ramila Hirani (29) و قاصد Naina Gorasia (40) دستگیر شده بودند روز دوشنبه پلیس پس از ثبت یک شاه در برابر آنها برای فوریه 11 حادثه در موسسه که باعث خشم عمومی.

“….این است که برخی از مردان متولد خواهد شد به عنوان گاو در زندگی بعدی در صورتی که مصرف مواد غذایی پخته قاعدگی زنان. من اهمیتی نمی دهند اگر شما را دوست ندارند نظر من اما این است که تمام نوشته های ما shastras (کتاب مقدس). اگر عادت ماهانه زن آشپز مواد غذایی برای شوهرش او خواهد بود قطعا دنیا به عنوان یک سگ زن در زندگی بعدی او گفت:” در حالی که ارائه یک خطبه در گجراتی.

Krushnaswarup همچنین هشدار داد از مصرف مواد غذایی آماده قاعدگی زنان. سرزنش زنان برای اینکه “بی دقتی” در مورد خود دوره قاعدگی است که او تشبیه با “توبه” او همچنین می تواند شنیده شود درخواست مردان برای یادگیری پخت و پز. “زنان نمی دانند که دوره قاعدگی است مانند انجام ‘tapasya’ (توبه). این نوشته در ما shastras. حتی من نمی خواهم به شما بگویم همه این چیزها اما من باید به شما هشدار می دهند. مردان باید یاد بگیرند پخت و پز…آن را به شما کمک خواهد کرد,” او گفت:.

زمان و مکان این ویدئو کلیپ را نمی توان به طور مستقل تایید نشده است.

در فوریه 13, گروهی از دانشجویان مقطع کارشناسی از SSGI و پدر و مادر خود را با نزدیک شدن رسانه ها و شکایت کرده است که مدیریت این موسسه در دستور 68 از آنها را به بیرون رفتن از کلاس درس نشستن در یک پاساژ در سوء ظن است که دانش آموزان بودند نقض موسسه قوانین برای زنان دانش آموزان در طول دوره قاعدگی.

در حالی که دو نفر از این دانش آموزان گفت که آنها عادت ماهانه مقامات گفته مجبور باقی مانده 66 برای رفتن به مستراح یکی پس از دیگری و نوار برای تعیین اگر آنها عادت ماهانه یا نه.

(ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>