اعضای ناراضی بیش پاکستان سرزنش هند برای حمله به فرودگاه کراچی چین-تحت فشار قرار دادند شورای امنیت سازمان ملل…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چین-حمایت شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) بیانیه ای در ژوئن 29 کراچی بورس حمله تروریستی بوده است با تاخیر خیلی به غم وغصه از پیشنهاد بعد از هموطنان و اعضای شورا ابراز ناخشنودی بیش پاکستان در تلاش برای سرزنش هند برای اعتصاب. به عنوان بسیاری از 19 نفر در حمله به غیر از چهار تروریست ها از ارتش آزادی بخش بلوچستان.

به گفته دیپلمات های مستقر در نیویورک, چین روز سه شنبه پیشنهاد شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای حمله قرار داده و آن را تحت سکوت تا 4 ساعت (در آمریکا) است. در حالی که چنین اظهاراتی به طور معمول صادر شده توسط شورای امنیت سازمان ملل پس از یک حمله تروریستی دیگر اعضای شورای امنیت سازمان ملل مداخله در آخرین لحظه ابراز رزرو ناخوانده در اظهارات پاکستان است. سیاسی محاصره نخست وزیر عمران خان به دنبال افزایش ستاره وزیر خارجه Makdoom شاه محمود قریشی در مذمت هند برای حمله بدون حتی یک ورق مدرک. هند در آن قسمت کاملا رد این اتهام عجیب و غریب.

این قابل درک است که همکار اعضای شورای امنیت سازمان ملل گفت: این موضوع باید برخورد شورای امنیت پس از قریشی بیانیه به حال vitiated جو با سرزنش غیر عضو دائم شورای.

در حالی که شورای امنیت سازمان ملل بیانیه ای انتظار می رود که صادر شده و بعد از آن در روز امروز, چینی دیپلمات ابراز سرخوردگی خود را در این موضوع به اعضای دیگر گفت که این تعهد از شورای امنیت سازمان ملل به قرض دادن صدای آن “در زمان است.” یک دیپلمات در سازمان ملل متحد گفت که اقدام “به آرامی خواهد شد ارسال یک سیگنال بد برای دیگران و قربانیان.” آن موضوع دیگری است که چین مسدود شده تعیین جیش-e-محمد رئیس مسعود ازهر به عنوان جهانی تروریستی تحت قطعنامه 1267 در دستور پاکستان است.

یک ارتباط داخلی از دیپلمات چینی ثبت شده است که آنها تا به حال به گسترش سکوت روند پس از یک عضو خواسته برای گسترش در آخرین لحظه. این روش در حال حاضر تمدید تا 10 am (شرق زمان) در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

در حالی که چینی دیپلمات های سازمان ملل متحد خواسته اند در این شورا به طور جدی به عمل و پیروی از قوانین واقعیت این است که کراچی بورس حمله را محکوم کرد توسط دبیرکل سازمان ملل و اعضای شورای امنیت و هند است که خارج از شورای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>