ملبورن استرالیا را در دومین شهر دوباره وارد 6-هفته ویروس مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استرالیا دوم-پرجمعیت ترین دولت اعلام کرد شش هفته مستند در سراسر شهر ملبورن به عنوان یک coronavirus شیوع خطرات تحریک موج دوم از عفونت در کشور است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: از نیمه شب چهارشنبه مردم باید در خانه بمانند به جز برای کار ضروری خدمات درمان پزشکی و یا مدرسه. دولت ثبت 191 موارد جدید شبه, بزرگترین افزایش روزانه از بحران آغاز شد.

“این unsustainably تعداد موارد جدید,” او گفت. در چنین سطح آن غیر ممکن است به “سرکوب و حاوی این ویروس بدون در نظر گرفتن گام های مهم خود را.”

این مستند خط تیره امید نخست وزیر اسکات موریسون که می خواهم با هدف برای اکثر اجتماعی-فاصله محدودیت در سراسر کشور و در مرز تعطیلی برداشته شود در پایان ماه ژوئیه در تلاش برای احیای اقتصاد فلج. ویکتوریا شیوع خطرات تعمیق و طولانی تر شدن ملت اولین رکود اقتصادی در تقریبا سه دهه در حالی که wearying استرالیایی که می خواهم امیدوار است اولین موج از محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه مارس تا به حال خرد عفونت منحنی.

دلار استرالیا با 0.2% به 69.57 ما پس از اعلام در حالی که معیار S&P/ASX 200 شاخص آمار یک جلسه کم است.

“به طور کلی بهبود اقتصاد استرالیا است که انتظار می رود به طور قابل توجهی مانع دوم مستند” IBISWorld گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز سه شنبه اشاره کرد که ویکتوریا کمک تقریبا 24 درصد به این که تولید ناخالص داخلی در سال مالی 2019.

ویکتوریا همسایه شمالی نیو ساوت ولز خواهد خود را نزدیک مرز مشترک از نیمه شب برای اولین بار پس از سال 1919 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

این مستند در سراسر شهر ملبورن چشمگیر تشدید دولت, پاسخ, پس از آن ثبت بیش از دو هفته از دو رقمی روزانه را افزایش می دهد در مورد اعداد. در روزهای اخیر مقامات دستور داده اند که ساکنان در 12 شهر فقیر و بیشتر فرهنگی حومه به ماندن در خانه به جز برای کار و ضروری خرید. در تعطیلات آخر هفته حدود 3000 ساکنان عمومی-مسکن برج بلوک محروم شدند از خروج از آپارتمان خود را.

ملبورن Covid موج دوم مجموعه گردشگری, آموزش و پرورش Hub

در حالی که استرالیا شده است یکی از standout نوازندگان در سطح جهانی در محدود کردن گسترش ویروس به کمتر از 9,000 موارد ویکتوریا عود را نشان می دهد چقدر سخت خواهد بود برای از بین بردن بدون یک واکسن.

“من می دانم که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آسیب هایی که انجام خواهد شد از آنجا که این” اندروز به خبرنگاران گفت:. “اما ما نمی توانیم وانمود کنیم آن را بیش از. آن است که در بسیاری از نقاط جهان است و بیش در شهر ملبورن و به حد معینی حق در سراسر ویکتوریا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>