Melania Trump, حضور ‘شادی کلاس می شود آغوش و مدهوبنی نقاشی در طول…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ما اولین بانوی Melania Trump شد بازگشت به مدرسه در روز سه شنبه به عنوان او با حضور “شادی کلاس” در دولت مدرسه در جنوب دهلی نو و تعامل با کودکان است.

او بود که با استقبال دانش آموزان هیجان زده در لباس پوشیدن در لباس سنتی به عنوان او وارد Sarvodaya شرکت آموزشی ارشد متوسطه در Moti باغ بود که decked با گل حلقه گل با یک حلقه امنیتی در اطراف پرتاب.

Melania Trump تعامل با دانش آموزان و معلمان برای حدود 30 دقیقه به عنوان شوهر او رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد هیئت-سطح مذاکرات با نخست وزیر نارندرا مودی در حیدرآباد خانه در نزدیکی دروازه هند.

پوشیدن یک لباس سفید با زرد و گل های قرمز با قرمز tilak در پیشانی او همچنین با حضور در برنامه های فرهنگی در مدرسه با کودکان رقص به موسیقی بالیوود.

Melania Trump در زمان بازدید از مدرسه رفت و به یک اتاق مطالعه و همچنین به عنوان یک فعالیت اتاق برای دانش آموزان کودکستان. او نیز شاهد یک جلسه یوگا و تعامل با دانش آموزان است. او در بازدید از کلاس های درس با نقاشی تزئین شده و تخته به او خوش آمدید.

یکی از آنها را به عنوان خوانده شده “خوش آمدید بانوی اول Melania Trump به گنج از کتاب” و دیگری گفت: “ما خوش آمدید بانوی اول Melania Trump به ما خوشحال جهانی”.

گیتس بیش از حد بودند تزئین شده با نقاشی های مختلف و یک “خوش آمدید برای شادی کلاس” محاط بر آنها.

در معرض عموم, توسط یک معلم, دانش آموزان گفت: namaste که Melania Trump پاسخ با دست خورده. در کلاس دیگر هیجان زده کودکان تعامل و دست تکان داد با ما بانوی اول.

“این اولین سفر من به هند و نمی توانم بیان چقدر لذت بخش است. مردم اینجا خیلی استقبال و خیلی مهربان. من یاد گرفتم که ‘Sarvodaya’ به معنی “رفاه برای همه” او گفت: در حالی که پرداختن به دانش آموزان و معلمان.

“همانطور که من راه می رفت در اطراف من قادر به دیدن چگونه این مفهوم وجود دارد و در میان برنامه های درسی در رهبری معلمان و همچنین روح شور و شوق دانش آموزان,” او گفت:.

Melania Trump با حضور ‘شادی کلاس’ آغاز شده توسط حاکم Aam Aadmi Party (AAP) در سال 2018 در مدرسه از طریق آن به دانش آموزان آموزش مدیتیشن, خیابان نقش اساسی اطاعت با هدف کاهش سطح اضطراب و استرس.

“این بسیار الهام بخش من است که دانش آموزان در اینجا شروع هر روز با شرکت در تمرکز حواس, از فکر بردنج گفتن داستان به گوش دادن به همکلاسی دیگر و یا به سادگی اتصال با طبیعت است. من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای همه ما برای شروع روز ما,” او گفت:.

Melania Trump گفت: در سخنرانی خود که در آمریکا آثار او را با چند فرزند به ترویج ایده های مشابه رفاه از طریق ‘بهترین’ ابتکار.

آن را می آموزد در مورد خطرات ناشی از سوء مصرف مواد مخدر, اهمیت ایمنی آنلاین و به طور کلی رفاه کودکان است.

قبل از ترک, Melania بود و همچنین استعداد مدهوبنی نقاشی های ساخته شده توسط مدرسه کودکان است. او نیز دیده می شود, بغل کردن, بچه های کوچک بودند که در لباس پوشیدن در لباس های رنگارنگ.

او در حال حاضر در یک سفر رسمی دو روزه صبح با شوهرش در هند. امروز قبل از او در زمان شرکت در مراسم استقبال از رئیس جمهور ایالات متحده در Rashtrapati Bhavan و سپس پرداخت یک گل ادای احترام به مهاتما گاندی Samadhi در Rajghat.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>