Mehbooba مفتی دختر با چالش های مادر را بازداشت تحت PSA در عالی شرکت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Mehbooba مفتی دختر Itija به چالش کشیده سابق, Jammu-کشمیر وزیر را بازداشت و تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه. Iltija به چالش کشیده شده است در فوریه 5, بازداشت سفارش بر روی زمین آن است که کاملا بر اساس یک پرونده آماده شده توسط سرپرست ارشد J-K پلیس و اظهارات شخصی در طعم بد است.

Iltija مفتی درخواست در دادگاه راس بیشتر گفت: این پرونده تنها اشاره به اظهار نظر توسط افراد حزب دموکرات (PDP) رئیس در گذشته و نه او را نشان می دهد مشارکت در هر گونه فعالیت های خشونت آمیز تا کنون.

برخی از این نظرات مفتی ذکر شده در پرونده در مخالفت با abrogation از ماده 370 قانون و جرم talaq سه گانه.

انتقاد از یک قانون اینرو مسلمانان ذکر شده است به عنوان یک زمین اگر چنین گفتارها ندارد اقصی امکان تحریک هر گونه اختلال در این طومار گفت.

به همین ترتیب چالش به abrogation از ماده 370 چیزی است که در آن حتی دیوان عالی کشور صادر شده توجه کنید و شنوایی. مغایرت با قانون اساسی از 370 مقاله یک دیدگاه به طور گسترده ای برگزار شد توسط حقوقی محققان و دانشمندان علوم سیاسی. اما مفتی است که مانع و مجازات برای برگزاری مشابه این درخواست گفت.

بازداشت منظور این است که در نتیجه تهوع نظم در پوشش یک پیشگیرانه بازداشت سفارش درخواست گفت.

دختر رئیس سابق وزیر Jammu-کشمیر به دنبال برای quashing از فوریه 5, بازداشت سفارش در برابر Mehbooba مفتی.

سابق جامو و کشمیر وزرای ارشد Mehbooba مفتی و عمر عبدالله بودند رزرو تحت سختگیرانه امنیت عمومی عمل در فوریه 5 همراه با دو تن دیگر از رهبران خود را PDP و کنفرانس های ملی (NC).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>