Mehbooba مفتی منتقل شده به محل اقامت خود بازداشت به ادامه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 7 آوریل سال 2020 12:50:41 pm

mehbooba mufti, mehbooba mufti psa, psa detention, public safety act, jammu and kashmir psa, indian express news Mehbooba مفتی در ابتدا قرار داده و تحت بازداشت پیشگیرانه در آگوست 5 سال گذشته قبل از اینکه رزرو تحت سختگیرانه PSA در فوریه 6. (عکس)

سابق جامو و کشمیر وزیر Mehbooba مفتی منتقل شد, از ایجاد تغییر در زندان به محل اقامت خود بر اساس گزارش جدید آژانس PTI. او را همچنان به خدمت خود بازداشت و تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA).

به منظور تغییر 60 ساله رهبر بود که در ابتدا قرار داده و تحت بازداشت پیشگیرانه در آگوست 5 سال گذشته و بعد از آن رزرو شده تحت سختگیرانه PSA در فوریه 6, صادر شد, توسط, Jammu and Kashmir, صفحه اصلی گروه.

سفارش اعلام کرد که او در حال تغییر از یک شرکت تابعه در زندان مولانا آزاد راه “فرویو Gupkar جاده” است که او اقامت رسمی. قبل از ورود او به دولت اعطا وضعیت subsidary زندان به او اقامت رسمی با اثر فوری آن را گفت.

در مارس 24, سابق J&K سانتی متر عمر عبدالله منتشر شد از بازداشت پس از PSA در برابر لغو شد. ماه گذشته جامو و کشمیر دولت در روز دوشنبه لغو بازداشت 31 تن از بازداشت شدگان تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA). تمام 31 آمار مختلف در زندان های سراسر قلمرو اتحادیه و “منتشر خواهد شد در چند روز آینده” شهادت” ،

از 31 بازداشت شدگان 17 از کشمیر و 14 از جامو بدست آورد. پنج تن از بازداشت شدگان عبارتند از Baramulla چهار هر از Anantnag و Budgam دو از Bandipore و هر یک از Kupwara و پولوما. تمام 14 تن از بازداشت شدگان از جامو از Poonch منطقه.

عمر پدر و رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله برای اولین بار بود با مشخصات بالا کشمیری رهبر منتشر شود از بازداشت. او تا به حال ملاقات مفتی مادر و دختر پس از آزادی. “این یک حسن نیت ارائه میدهد تماس بگیرید. او ملاقات Mehboobaji مادر و هم دختر. او صرف بیش از یک ساعت وجود دارد,” ارشد PDP رهبر گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>